Strojník - kovošrot - silná nemecká spoločnosť, plat cca 1250 Eur + 13.plat + 14.plat + stravné lístky 3,60 Eur

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
1250 Eur (+ 13. plat + 14.plat + nadčasy + stravné lístky 3,60 Eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre úspešnú nadnárodnú firmu hľadáme Strojníka.
Jedná sa o prácu na dve smeny, nikdy nie na turnusy alebo služobné cesty kde prespávate mimo domu.
Pozíciu obsadzujeme z dôvodu rozširovania priateľského tímu kvôli nárastu zákaziek.
Práca je od pondelka do piatku a 1x do mesiaca vychádza aj víkendová smena.
Práca je celoročná a stabilná.

Náplň práce je nasledovná:
- nakladanie a vykladanie kovového materiálu,
- práca s nakladačom v areáli šrotoviska,
- nakladanie vagónov, vykladanie nákladných áut,
- nakladanie materiálu na lis ,
- starostlivosť o zverený stroj.

- práca pre nadnárodnú a stabilnú spoločnosť,
- 13.plat, 14.plat,
- 50 Eur príplatok mesačne za 100% dochádzku,
- možnosť zvýšenia mzdy formou osobného ohodnotenia pri nadštandardných výsledkoch práce,
- odmeny pri životných jubileách ako napr. svadby, výročia, narodenie dieťaťa...atď.,
- možnosť preplácania cestovného pri vzdialenosti nad 30 km od Bratislavy v sume 50 -150 Eur/mesiac,
- ubytovanie zadarmo,
- stravné lístky 3,60 eur pričom zamestnanec dopláca len 1 Eur,
- kvalitný a moderný vozový park,
- seriózny zamestnávateľ, ktorý poskytuje možnosť rastu,
- len dlhodobá spolupráca,
- 100% preplácané nadčasy,
- kvalitné pracovné oblečenie a obuv,
- možnosť rozšírenia rôznych odborných preukazov - hradí firma.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu Strojníka prosím zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].
V prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0948/ 908 777.

Tešíme sa na Vaše žiadosti !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je veľký nemecký nadnárodný koncern, ktorý úspešne dlhoročne pôsobí vo viacerých krajinách Európy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s prácou strojníka: s nakladačom, bagrom, rýpadlom a podob. sú výhodou,
- strojnícky preukaz (možné obnoviť dodatočne v rámci firmy),
- zodpovedný prístup k plneniu pracovných úloh.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3308233  Megjelentetés dátuma: 6.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1250 Eur (+ 13. plat + 14.plat + nadčasy + stravné lístky 3,60 Eur)