Vodič sk E - od 850 Eur + bonusy + 13.plat + 14.plat + preplácané nadčasy

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre úspešnú nadnárodnú nemeckú firmu hľadáme Vodiča sk. E na autá s hydraulickou rukou.
V úvode sa pri zaúčaní netreba ničoho báť, máme sympatického kolegu, ktorý Vás rád zaškolí.

Jedná sa len o prácu, ktorá nikdy nie je na turnusy alebo služobné cesty kde prespávate mimo domu.
Pracovisko je v Strážskom a vývozy sú do cca 100 km v okolí, stabilné trasy.
Pracuje sa len od pondelku do piatku.

Náplň práce:
- riadenie a obsluha pridelených motorových vozidiel,
- kontrola nákladky a vykládky tovaru,
- zabezpečenie prepravy materiálu na vopred určenej trase,
- starostlivosť o pridelené vozidlá,
- práca je dlhodobá.

- práca pre stabilnú veľkú medzinárodnú spoločnosť,
- výborné platové ohodnotenie - zohľadníme Vaše skúsenosti - ak máte skúsenosti aj s HR alebo strojnícky preukaz - zohľadníme to pri platovej ponuke - prediskutujeme osobne,
- 13. a 14. plat,
- ak by ste k nám chceli dochádzať každý deň z väčšej diaľky vieme Vám poskytnúť dochádzkový bonus až do výšky: 150 Eur/mesiac,
- možnosť rozvoja odborného aj kariérneho - v prípade záujmu a vzájomnej spokojnosti je možné prejsť na pozíciu riadiacu,
- sociálny program: bonusy pri životných jubileách, bonusy pri narodení dieťaťa, bonusy pri svadbe atď,
- 2 dni dovolenky do roka navyše,
- dlhodobá spolupráca,
- možnosť v rámci firmy aktualizovať preukaz na HR a iné potrebné preukazy...,
- správny šéf, ktorý má motto: "Všetko sa dá naučiť keď sa chce" :-) ale rozhodne uprednostníme vodičov s relevantnými skúsenosťami,
- seriózny prístup zo strany firmy, ktorá má jasne a funkčne nastavené pravidlá,
- stravné lístky v hodnote 3,60 Eur pričom zamestnanec si dopláca len 1 Eur,
- vždy dodržiavame Zákonník práce - každý prípadný nadčas je preplácaný,
- pracovný odev zabezpečený.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu Vodiča prosím zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].
V prípade otázok nás kontaktujte
na t.č. 0948/ 908 555.

Tešíme sa na Vaše žiadosti !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Našim klientom je veľký nemecký nadnárodný koncern, ktorý úspešne dlhoročne pôsobí vo viacerých krajinách Európy a má ročne miliardové obraty.
Zaoberá sa spracovávaním kovového šrotu na najvyššej úrovni.
Na Slovensku má 5 pobočiek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

- VP sk. C a sk. E,
- skúsenosti s prácou Vodiča,
- seriózny prístup k práci,
- vítame aj skúsenosti s hydraulickou rukou,
- dochvíľnosť,
- záujem o dlhodobé zamestnanie,
- samostatnosť.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3308212  Megjelentetés dátuma: 26.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 Eur