Murár/ Tesár - rakúska pracovná zmluva, 2000 EUR/mesiac v čistom + 13, 14 plat

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Graz, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
1600 - 2000 Eur netto (záleží od množstva hodín, ktoré ste ochotní odpracovať)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov pre stabilnú rakúsku spoločnosť na celoročnú prácu!!!
Práca je v meste Graz a okolí.

Hľadáme 4 murárov a 4 tesárov.
Pracuje sa od pondelka do piatku min. 10 hodín denne, garantujeme mesačne min. 200 hodín.
Je možné pracovať aj počas sobôt.
Odmena za prácu je 10 Eur hodina v čistom.

Ak máte menšie skúsenosti a nemôžete vykonávať samostatné ale radšej máte pomocné práce - vieme Vám ponúknuť 8,5 Eur/ hod v čistom. (v tom prípade prosím uveďte do emailu, že chcete byť zaradený len na pomocné práce).

Ponúkame rakúsku pracovnú zmluvu. Všetko je výlučne podľa rakúskej pracovnej legislatívy!

V spoločnosti pracuje medzinárodný tím pracovníkov a preto vítame základy jazyka nemeckého alebo anglického (alebo aspoň jeden zo skupiny aby sa vedel dorozumieť). No máme tam už viacero Slovákov, ktorí Vám radi pomôžu s komunikáciou.

Firma má základňu v meste Graz ale príležitostne sa pracuje aj v iných regiónoch Rakúska (kde zabezpečujeme ubytovanie).

Garantujeme zárobok 2000 Eur mesačne v čistom. (možné viac - podľa počtu Vašich nadčasov a Vašej šikovnosti).

Práca je výhodná z hľadiska možnosti byť počas víkendov aj doma s rodinou (nemusíte chodiť na dlhé turnusy preč z domova).
So šéfom sa viete dohodnúť aj na občasných predĺžených víkendoch, no môžte naopak aj zostať v našom pohodlnom a čistom ubytovaní v novostavbách (ktoré patria do predajného portfólia stavebnej firmy, môžeme poskytnúť aj fotky na vyžiadanie) aj na niekoľko mesačnom turnuse v kuse...
Nikdy nemávame výpadky v rámci zákaziek!

Pracujete na rakúsku pracovnú zmluvu ( NEJEDNÁ sa o zmluvu s agentúrou ) čiže máte možnosť čerpať všetky výhody rakúskeho sociálneho systému.

Pracujete s viacerými Slovákmi ( plánujeme totiž do budúcnosti postupne priberať viac a viac pracovníkov zo Slovenska na pozície: murárov, stavbyvedúcich, žeriavnikov, vodičov, tesárov a podob.)

Možnosť veľmi skorého nástupu.
Tím pracovníkov je veľmi priateľský a šéf je otvorený akejkoľvek diskusii pri zohľadňovaní Vašich individuálnych požiadaviek.
Dlhodobá spolupráca.

Ak máte seriózny záujem o pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis na email [email protected].

Nie všetko je možné vysvetliť v inzeráte a tak sa s Vami radi porozprávame aj osobne alebo cez telefón alebo cez skype.

Kedykoľvek volajte! Všetko Vám v telefóne radi zodpovieme!
t.č.: 0917/ 687 057.

Ozvite sa nám prosím čím skôr.
1. kolá pohovorov plánujeme v Bratislave už v piatok 13.10. v podvečerných hodinách (tak aby aj uchádzači z ďalekých regiónov mali možnosť stihnúť pricestovať po práci...).
Pohovory by mali byť od 18,00 hod.
Na pohovory osobne pricestuje majiteľ firmy, ktorý má tak ľudský prístup, že chce svojich nových kolegov vždy osobne stretnúť v ich krajine než sa dohodnú na spolupráci.
Na pohovoroch bude zabezpečený prekladateľ z nemeckého jazyka.

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je rakúska stavebná spoločnosť so sídlom vo Grazi, ktorá všetkých pracovníkov zamestnáva na rakúske pracovné zmluvy, plní si svoje záväzky voči všetkým svojim dodávateľom a odberateľom a má naplánovanú väčšiu expanziu počas najbližších rokov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou na stavbe - ideálne s prácou murára / tesára...,
- základné porozumenie nemeckého alebo anglického jazyka v zmysle pochopenia pracovných úloh je len výhodou,
- schopnosť čítať stavebné výkresy je výhodou,
- seriózny prístup k práci,
- záujem o dlhodobú spoluprácu.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3035122  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600 - 2000 Eur netto (záleží od množstva hodín, ktoré ste ochotní odpracovať)