Samostatný účtovník

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie komplexného účtovníctva a spolupráca pri účtovnej závierke,
- daňové priznania DPH, PO,
- príprava a výkon platieb (MULTICASH), komunikácia s bankou,
- spracovanie hlásení INTRASTAT,
- styk s daňovým úradom, colným úradom a ostatnými úradmi štát. správy,
- controlling, reporting a analýzy do centrály v anglickom jazyku (anglický jazyk stačí na úrovni mierne pokročilý),
- párovanie a schvaľovanie faktúr/dokladov v ERP, vyžiadanie dobropisov,
- účtovné a daňové povinnosti vyplývajúce z legislatívy SR: dodržiavanie termínov,
priebežné sledovanie legislatívnych zmien, atď.,
- úprava fin. finančných smerníc pre Money S4 v zmysle auditu,,
- podpora personalistiky: dochádzka, vyúčtovanie SC, komunikácia s externou firmou,
- zodpovednosť za ochranu osobných údajov,
- ostatné finančné činnosti: napr. Credit Control, Cash Flow, atď.,
- činnosti podporujúce aktivity Inside Sales,
- ostatné administratívne činnosti: pošta, nákup externého spotrebného materiálu
a prevádzkových služieb., atď .

- perspektíva možnej budúcej vedúcej finančnej pozície v medzinárodnej firme
v nádväznosti na rozvoj spoločnosti a osobné výsledky,
- dlhodobá spolupráca,
- stabilné zamestnanie,
- pohodový a zohratý tím kolegov.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu, prosím zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0948/ 908 777.
Výberový proces bude pozostávať z osobného stretnutia a odborného testovania.

Za Vaše žiadosti Vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je slovenská dcérska spoločnosť holandského koncernu pôsobiaceho v strojárskom segmente.
Jedná sa o silnú nadnárodnú spoločnosť so silným zázemím, ktorá prechádza konštantným rastom aj na území Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- skúsenosti s vedením účtovníctva ( mieru Vašich znalostí spoločne vyhodnotíme na spoločnom stretnutí),
- keďže sa jedná o medzinárodnú spoločnosť - je potrebná znalosť anglického jazyka aspoň na úrovni základnej komunikácie,
- záujem o doučenie sa potrebných náležitostí uvedených v popise pracovnej pozície, ktoré u Vás absentujú,
- záujem o dlhodobé uplatnenie.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2789462  Megjelentetés dátuma: 6.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou - na základe skúseností