Online Marketing - Stáž

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba marketingovej stratégie v úvode nového projektu,
- spolupráca pri tvorbe webstránky,
- zviditeľnenie spoločnosti prostredníctvom sociálnych sietí a iných médií,
- tvorba originálnej infografiky,
- písanie článkov z oblasti pôsobenia spoločnosti,
- využívanie aktuálnych trendov v oblasti marketingu,
- prieskum a analýza trhu v oblasti pôsobenia spoločnosti,
- zostavavovanie marketingových návrhov (grafika, reklama...),
- vyhodnocovanie efektivity kampane,
- získavania nových obchodných partnerov prostredníctvom atraktívneho dizajnu Vašich služieb.

- možnosť získať cenné referencie pre Vašu ďalšiu kariéru,
- vhodné pre začínajúceho marketéra, ktorý chce získať cenné skúsenosti v oblasti online marketingu,
- vlastné marketingové / reklamné projekty,
- možnosť dlhodobej spolupráce,
- Home office,
- plnohodnotná realizácia Vášho nápadu.

Ak vás táto príležitosť zaujala, prosím napíšte nám prečo formou motivačného listu.

V prípade, že už máte nejaké projekty v relevantnej oblasti za sebou, prosím pripojte ich, nie je to však podmienkou.

S vybranými zájemcami budeme realizovať stretnutie prostredníctvom Skype meetingu.

Miesto výkonu práce je Home office :-)

Jedná sa o neplatenú stáž pre začínajúcich študentov v oblasti marketingu alebo akéhokoľvek kreatívneho človeka, ktorý našiel v tejto oblasti potešenie a rád by získal cenné skúsenosti pre svoje budúce uplatnenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Radi Vás uvítame v priateľskej atmosfére v spoločnosti poskytujúcej personálne služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť sa realizovať v oblasti marketingu,
- kreatívne myslenie,
- kritické myslenie,
- proaktívny prístup,
- zmysel pre detail.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2635016  Megjelentetés dátuma: 21.9.2020