Disponent MKD so srbským jazykom

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Žiar nad Hronom
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, možné aj bezplatné ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobu na dynamickú a pestrú pracovnú pozíciu.

Pre občanov mimo EÚ dokážeme zabezpečiť aj Prechodný pobyt za účelom zamestnania.

- zodpovednosť za výmenu vodičov v zahraničí,
- telefonická a osobná komunikácia s vodičmi v srbskom jazyku a následné riešenie prípadných problémov,
- pravidelná komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti v slovenskom jazyku,
- zabezpečenie úpravy a doplnenia chýbajúcich údajov v databáze,
- spravovanie dokumentácie a príprava dokumentov na archiváciu,
- disponovanie vozidiel,
- vyhodnocovanie alternatívnych riešení a úloh z hľadiska efektívnosti,
- komunikácia s klientmi spoločnosti v anglickom jazyku.

- práca pre veľkú a stabilnú spoločnosť s dlhoročným skúsenosťami na trhu,
- zázemie stabilnej spoločnosti,
- zodpovedná a pestrá práca,
- dlhodobé uplatnenie,
- perspektíva kariérneho rastu,
- možnosť sebarealizácie, vzdelávania,
- dobré finančné ohodnotenie,
- široké právomoci a kompetencie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].
Budeme radi ak nám zašlete svoju žiadosť čím skôr nakoľko v najbližších troch týždňoch organizujeme aj pracovné pohovory, je možné osobne alebo prostredníctvom skype-u.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0948 / 908 777.

Za Vaše žiadosti Vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je silná nadnárodná obchodno-logistická spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a cenným know-how.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Srbský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- komunikatívna znalosť srbského a slovenského jazyka a anglického jazyka (nevyžadujeme gramatickú presnosť, perfektnú výslovnosť atď. v týchto jazykoch),
- dobrá geografická orientácia v rámci Európy,
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom,
- dôslednosť, spoľahlivosť, zodpovednosť,
- dobré komunikačné schopnosti v rámci práce s vodičmi a dobré vyjednávacie schopnosti v rámci práce s klientmi spoločnosti,
- flexibilita,
- znalosť, prípadne aj osobná skúsenosť s prácou vodiča je výhodou,
- znalosť každého ďalšieho jazyka je výhodou (hlavne nemeckého jazyka).

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2459012  Megjelentetés dátuma: 4.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, možné aj bezplatné ubytovanie