Obchodník - strojársky segment

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, motivačne nastavené, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - silnú nadnárodnú holandskú spoločnosť hľadáme kandidáta/kandidátku so strojárskym alebo materiálovo-technologickým vzdelaním a obchodníckym nadaním i chuťou presadiť sa v obchodnej činnosti.
Aktuálne máme priestor v tíme pre ľudí bez aj s praxou.

Náplň práce:
a) predaj:
- správa a sledovanie dopytov/požiadaviek zákazníkov,
- kvalitné a včasné vypracovanie cenových ponúk, follow up obchodných prípadov,
- úzka spolupráca s internými obchodníkmi, ktorí robia podporu vo forme spracovávania cenových ponúk obchodníkom v teréne,
- osobné stretnutia so zákazníkmi (široká databáza stabilných klientov ako aj vyhľadávanie nových zákazníkov),
- spracovávanie objednávok, zabezpečenie včasných dodávok zákazníkom,
- monitoring vývoja trhu.

b) nákup ( menšia časť práce):
- orientácia a výber dodávateľov, generovanie dopytov, vyhodnocovanie ponúk
- rokovanie s dodávateľmi
- objednávanie tovaru
- sledovanie dodávok.

c) technická podpora zákazníkom:
- poskytovanie technických informácií o produktoch
- doporučenia a technické riešenia

- práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť s progresívnym rastom,
- záujem o dlhodobú spoluprácu,
- možnosť odborného a profesijného rastu,
- možnosť školenia aj v materskej firme v Holandsku,
- príjemný kolektív,
- výborné platové ohodnotenie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na email [email protected].
V prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 00421 948 908 777.

Ďakujeme všetkým záujemcom, z dôvodu veľkého množstva uchádzačov môžeme kontaktovať len tých, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je medzinárodná úspešná spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti priemyselnej distribúcie a je svetovým lídrom v danom segmente.
Ponúka zázemie globálnej spoločnosti a zároveň výhody rodinnej atmosféry na slovenskej pobočke.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s technickým predajom B2B je veľmi vítané (ideálne v oblasti priemyselnej distribúcie),
- preferujeme v rámci vzdelania:
1) VŠ strojárska
alebo
2) str.škola s technickým zameraním + VŠ s ekonomickým zameraním,
- obchodné myslenie,
- orientácia na zákazníka,
- komunikačné schopnosti - komunikácia so zákazníkmi aj v anglickom jazyku (vieme doplniť jazykovým kurzom hradeným firmou),
- proaktívny prístup,
- orientácia na výsledok,
- znalosť MS Office.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1779099  Megjelentetés dátuma: 28.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, motivačne nastavené, podľa skúseností