Vedúci výroby

PRAKTIKPUMP s.r.o.

Miesto práce
Ladomerská Vieska
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 200 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vedúceho výroby, ktorý má dobré organizačné a plánovacie schopnosti, dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, flexibilitu, analytické myslenie, pracuje v tíme, je samostatný, zodpovedný, precízny, orientuje sa v procesoch, má dôsledný a iniciatívny prístup.
Vašimi úlohami budú:
- Plánovanie, príprava, riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít
- Zodpovedanie za tvorbu výrobných plánov, rozpočtov a výrobných analýz
- Implementovanie zlepšení a optimalizovanie využívania zdrojov
- Koordinovanie, vedenie, hodnotenie a motivovanie výrobného tímu
- Kontrolovanie výkonnosti tímu ako aj ďalších ukazovateľov
- Sledovanie efektivity výroby, zabezpečovanie technickej podpory produkcie
- Riadenie technologických zmien, implementovanie nových technológií a postupov na zvyšovanie konkurencieschopnosti
- Zodpovedanie za dodržiavanie bezpečnostných noriem ako aj noriem kvality ISO 9001, resp. ISO 14001
- Zabezpečuje komunikáciu so zlievarňami, s oddelením konštrukcie, projekcie, špecifikuje diely na opracovanie podľa výkresovej dokumentácie, koordinuje prípravu modelov pre zlievarne
- Dodržiavanie BOZP
- Zodpovedá za zabezpečenie kontroly kvality na oddelení,
- Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

Ponúkame:
- Prácu s najlepšími – sme najväčším odborníkom v čerpadlárskom odvetví na Slovensku, vyvíjame a vyrábame produkty so svetovými parametrami
- Prácu na Slovensku v slovenskej spoločnosti. Sme hrdí na know-how, ktoré tvoríme vďaka slovenským výskumníkom
- Sme rodinná firma postavená na profesionalite, flexibilite a inováciách. Bez korporátnych štruktúr ponúkame zázemie, stabilitu a kariérny rast

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na danú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárenský priemysel

Počet rokov praxe

4

- Drive, samostatnosť, proaktivita
- Zodpovednosť a doťahovanie vecí do konca
- Technické vzdelanie
- Min. 4 roky skúseností na podobnej pozícii v technickom odvetví

Hľadáme motivovaného, samostatného a proaktívneho človeka, ktorý zapadne do nášho mladého ambiciózneho tímu.

Spoločnosť PRAKTIKPUMP, s.r.o. je inovatívna firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Za toto obdobie sa stala najkomplexnejším hráčom v oblasti čerpacích technológií na Slovensku. Spoločnosť je pionierom v oblasti výskumu, vývoja a výroby nových produktov a technológií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4040802  Megjelentetés dátuma: 13.10.2023  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac