Řidič VZV + sk. B,C,T až 27 000 + ubytování! ihned!

Pragma - personální agentura

Miesto práce
Prostějov, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulace s hotovými výrobky a zbožím v oddělení expedice
- vychystávání materiálu ze skladu na základě požadavků

Zamestnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na DPČ
- zajímavé finanční ohodnocení od 140,-/hod
- týdenní zálohy
- možnost přestupu do kmenu firmy!
- možnost přesčasů
- možnost ubytování,nebo příspěvek na dojíždění 2 500,-!
- nástup - ihned

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 551 !

Informácie o výberovom konaní

- minimální vyučen
- ochota pracovat ve 2 směnném provozu - 12 ti hod. směny -krátky x dlouhý týden
- platný průkaz VZV, + aktivní řidič sk. B , + C a T
- nástup IHNED!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba stabilizátorů a pružin do automobilů

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, T

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3577250  Megjelentetés dátuma: 13.1.2019