Programátor, pracoviště Nitra

Pragma - personální agentura

Miesto práce
Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• vývoj zákazkových úprav a aplikácií pre dátové modelovanie v rámci implementácie informačného systému KARAT
• práca vo vývojovom prostredí IS KARAT

Ponúkame:
• prácu s najmodernejšími technológiami spoločností Microsoft, SYBASE, CITRIX, …,
• prácu v procesne orientovanej spoločnosti
• nadštandardné pracovné a platové podmienky
• prácu v mladom kolektíve
• odborný rast v oblasti informačných technológií, firemných procesov

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Vzdelanie:
• vysokoškolské technického zamerania (zameranie na programovanie výhodou)

Prax:
• prax v odbore min. 1rok

Znalosť cudzieho jazyka:
• angličtina (min. pasívne čítanie odbornej literatúry)

Znalosť práce na PC:
• Znalosť jazyka SQL
• vítaná znalosť jazykov C++, C#, PowerBuilder, Java
• znalosť API rozhrania Win32

Ostatné požiadavky:
• analytické schopnosti,
• logické myslenie,
• schopnosť samostatnej a tímovej práce,
• vysoké pracovné nasadenie,
• VP skupiny B

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3384915  Megjelentetés dátuma: 15.7.2018