Programátor / vývojár

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohodou.
1 100 EUR/mesiacV závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• časté vyslanie na služobnú cestu -Izegem/Belgicko
• oživovanie automatizovaných strojov
• úprava štandardných PLC a CNC programov
• uvedenie stroja do prevádzky a optimalizácia výrobného procesu
• vývoj PLC, CNC programov a užívateľského softwaru pre nové stroje
• spolu s kolegami vyvíja a programuje rôzne softvérové aplikácie v NET pre interné aj externé aplikácie
• zodpovedá za analýzu, programovanie, testovanie kódu, dokumentáciu pre koncového používateľa a implementáciu nového kódu

• doprava, strava, ubytovanie zabezpečené v prípade vyslania na pracovnú cestu

Ak máte záujem o pracovnú ponuku, prosím POŠLITE NÁM SVOJ ŽIVOTOPIS NA [email protected] ALEBO NÁS KONTAKTUJTE PRIAMO TELEFONICKY NA ČÍSLE 0903562293.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je medzinárodný výrobca strojov na výrobu plastových okien.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, el. inžinierstvo, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Visual Basic - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
C# - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť čítania elektrotechnických a pneumatických schém
• základy automatického riadenie (teoretické znalosti o princípe automatizácie)
• skúsenosti s PLC a CNC programovaním (aspoň základy)
• základy VB6 a .NET výhodou
• ovládanie systému Fanuc je výhodou
• stredoškolské, alebo vysokoškolské vzdelanie
• prax na podobnej pozícii výhodou
• komunikačné zručnosti
• zodpovednosť
• technická tvorivosť

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4069902  Megjelentetés dátuma: 27.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac