Voľné miesto pre zvárača TIG v Spišskej Novej Vsi

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,53 EUR/hod.Celková hodinová hrubá mzda 7,32€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zostavovanie dielcov a ich spájanie krátkymi zvarmi (stehovanie),
- zváranie veľkorozmerných komponentov (do 12t),
- zváranie pod ochrannou atmosférou, elektródou, materiál tr. 11 a 17 (oceľ, nerez),
- zváranie wolframovou elektródou – TIG,
- veľkosť zvarov 3 – 20 mm,
- rovnanie plameňom.

- možnosť práce aj na SZČO

Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Etablovaná nadnárodná spoločnosť, dlhodobo pôsobiaca na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- vyučený v strojárskom odbore,
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie podmienkou,
- zváračský preukaz s platným certifikátom TIG (č.141),
- platný žeriavnický a viazačský preukaz výhodou,
- prax v danej oblasti nutná.

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3968099  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Alapbér (bruttó): 4,53 EUR/hod.