Operátor call centra s maďarským jazykom

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
od 750€ + odmeňovanie podľa bonusového systému (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi a servis zákazníkov
• aktívna ponuka produktov a služieb banky
• dodržiavanie fixnej pracovnej doby podľa rozpisu zmien
• záznam a aktualizácia informácií v databáze

• stanete sa súčasťou stabilnej a dôveryhodnej banky
• stanete sa súčasťou banky rodinného typu, kde sú dôležité vzťahy a ľudskosť
• individuálny a trpezlivý prístup
• dôkladné zaškolenie a podpora
• work-life balance
• motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy zohľadňujúce aj individuálne výkony zamestnanca
• budete mať priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady
• získate zaujímavé zľavy na čerpaní bankových a poistných produktov
• príspevok na DDS
• a mnoho iných benefitov, o ktorých sa môžeme porozprávať na osobnom stretnutí

Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Náš klient pôsobí na slovenskom trhu a prostredníctvom svojich korešpondenčných bánk aj na zahraničných trhoch ako univerzálna banka s úplnou devízovou licenciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• skúsenosť s prácou v call centre je výhodou
• veľmi dobré písomné a ústne komunikačné schopnosti a proaktívny prístup
• schopnosť samostatne riešiť komplikované situácie
• flexibilita (ochota pracovať na zmeny)
• schopnosť rýchlo sa naučiť potrebné procesy a dobré porozumenie procesom
• spoľahlivosť – denne podávať 100% výkon
• MS Office (Word, Excel, Outlook) – na užívateľskej úrovni
• znalosť maďarského na komunikatívnej úrovni
• zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť
• odolnosť voči stresu
• tímový duch

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3782875  Megjelentetés dátuma: 9.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 750€ + odmeňovanie podľa bonusového systému (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)