Operátor výroby pre elektromobily - nástup do kmeňového stavu

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
od 4,13€ /hod. brutto do 4,35€/hod. brutto (základná mzda + 30% variabilná zložka) + príplatky; priemerná mesačná mzda po skúšobnej dobe 860€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž vysokonapäťových káblov,
• samostatne stojace pracovisko (nejde o pásovú výrobu),
• práca v trojzmennej prevádzke,
• práca na moderných prístrojoch, na čistom, klimatizovanom pracovisku.

• Uvítací balíček pre nových zamestnancov,
• letný a zimný finančný bonus,
• príspevok do tretieho dôchodkového piliera,
• firemné autobusy / príspevok na dopravu,
• nápojové automaty za zvýhodnené ceny.

Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient ako jeden z popredných výrobcov systémov palubných sietí a elektronických montážnych skupín ako aj vodičov a káblov vyvíjajú a vyrábajú pre známych výrobcov automobilov a celosvetovo známe firmy v oblasti domáceho náradia, investičných celkov a komunikácie. Ich zákazníkmi sú BMW, Volfswagen, Porsche a mnoho ďalších.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ochota pracovať v trojzmennej prevádzke,
• manuálna zručnosť,
• ochota pracovať v stoji.

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3760606  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 4,13€ /hod. brutto do 4,35€/hod. brutto (základná mzda + 30% variabilná zložka) + príplatky; priemerná mesačná mzda po skúšobnej dobe 860€