Skladník s nástupom do kmeňového stavu

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
základná mzda 4€/brutto hod + variabilné zložky + príplatok za nočnú zmenu + príplatok za nepretržitú prevádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obstarávanie /max.-min. potreby/ a vedenie zásob materiálu
- evidencia a ukladanie materiálu a zásob
- príjem a výdaj materiálu zo skladu
- práca v štvorzmennej prevádzke

- letná a zimná finančná odmena
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- odmena za sprostredkovanie zamestnanca
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok do III. dôchodkového piliera nad rámec zákona

Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť patrí medzi jedných z popredných výrobcov systémov palubných sietí a elektronických montážnych skupín ako aj vodičov a káblov vyvíjajú a vyrábajú pre známych výrobcov automobilov a celosvetovo známe firmy v oblasti domáceho náradia, investičných celkov a komunikácie. Ich zákazníkmi sú DaimlerChrysler, Nokia, Porsche, Hyundai, BMW, Siemens a mnoho ďalších.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť
- zodpovednosť
- prax výhodou
- preukaz VZV výhodou
- ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3574051  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 4€/brutto hod + variabilné zložky + príplatok za nočnú zmenu + príplatok za nepretržitú prevádzku