Operátor CNC strojov - vhodné aj pre absolventov

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Ihneď
Základná mzda 592€ + variabilná zložka do 160€ + preplacané nadčasy + príplatky podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletná obsluha stroja pre výrobu komponentov
- práca s technickou dokumentáciou
- odstraňovanie závad a nedostatkov vyrábaných komponentov
- manipulácia s materiálom na pracovisku
- dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Moderná slovenská strojárenská spoločnosť s takmer 25 ročnou tradíciou. Neustálymi investíciami do rozvoja a vybavenia si dlhodobo dokáže udržať svoju stabilnú pozíciu na trhu, vďaka čomu vie aj pre svojich zamestnancov ponúknuť stabilné pracovné prostredie, možnosť práce v kvalitne vybavenom prostredí a v neposlednom rade možnosť neustáleho vzdelávania, a teda aj kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základná znalosť CNC technológie
- čítanie výkresovej dokumentácie
- práca s meradlami
- obsluha zdvíhacích zariadení a viazanie bremien - výhodou

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3554201  Megjelentetés dátuma: 6.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda 592€ + variabilná zložka do 160€ + preplacané nadčasy + príplatky podľa Zákonníka práce