Social Media Consultant

Konektor s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 3d, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
13.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako social media consultant budeš spojka medzi klientom a sociálnymi sieťami. Čaká ťa práca pre klientov ako Alpro, Figaro, VSE, NN Životná poisťovňa, na kampaniach, tendroch a na spoločných projektoch so sesterskými agentúrami.

Práca je vhodná pre študenta, na čiastočný úväzok (20 h/týždeň).

Social media konzultant je schopný zastrešiť klienta “na kompletku”:

– na sociálnych sieťach máš už čo-to odklikané, odscrollované (aspoň 2 roky skúseností)
– nerobí ti problém napísať copy, brief pre grafika, a výsledok si obhájiť u klienta (ako konzultant musíš zvládnuť aj komunikáciu s klientom)
– gramatika a kreativita sú tvoje najlepšie kamarátky, nie iba známe (hľadáme kreatívneho človeka, ktorý sa nebojí brainstormovať, vymýšľať a skúšať)
– Prieskumník nebol pre teba problém, ale výzva
– pri zostavovaní budgetu si spievaš obľúbenú pesničku a nohou dupkáš do melódie (ako konzultant máš klienta ako na dlani, neexistuje medzi vami nikto iný a vždy vieš o všetkom, čo sa na danom accounte deje)
– máš rád Prahu a cesty vlakom (materská firma sídli v stovežatej, kam chodíme každý mesiac na pravidelné stretnutia s klientmi a kolegovcami)
– MS Office používaš bez problémov na používateľskej alebo pokročilej úrovni
– poznáš Kontentino a ideálne si s ním už pracoval
– Sysomos, Clarabridge (Engagor), AIO… aj toto je software, s ktorým prídeš do kontaktu – akákoľvek súsenosť s nimi vítaná, ale nie podmienkou
– anglický jazyk nemáš iba na papieri, ale naozaj na jazyku

- Práca popri škole (20 h/týždeň).
- Okrem kolektívu uvoľnených ľudí, psíka v office a pravidelných ciest do Prahy ponúkame aj zaujímavé finančné ohodnotenie + bonusy, možnosť vziať si home office a každý rok rastúci počet dovolenkových dní.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Marketing, Komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

KONEKTOR je jedna z popredných PR agentúr v Slovenskej republike s bohatými
skúsenosťami, znalosťami z odboru a porozumením na slovenskom trhu. Členovia tímu majú dlhoročné skúsenosti s poskytovaním public relations, sociálnych a komunikačných služieb medzinárodným aj lokálnym klientom. Sme súčasťou komunikačnej skupiny Konektor, v ktorej úspešne tvoríme integrované
komunikačné kampane. Staviame na kreatívnom prístupe, proaktivite a najmä na spolupráci jednotlivých častí.

Služby
vzťahy s médiami
eventy
tlačové konferencie
krízová komunikácia
reputačný management
CSR projekty a kampane
digitálne PR
integrovaná komunikácia
liveshopping s PR
autentické recenzie a PR

Asociácie
Medzinárodná sieť Eurocom
Worldwide
Sme členmi prezídia Asociácie
Public Relations Slovenskej
republiky (APRSR)
ID: 3421065  Megjelentetés dátuma: 17.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 400 EUR