Operátor call centra

Pr-Fi s. r. o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
20.9.2021
1 150 EUR/mesiacK základnej mzde prislúchajú odmeny na základe výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa čaká a neminie :

- aktívne telefonovanie
- vytváranie dlhodobých vzťahov s klientom
- prieskum trhu podľa aktuálnej kampane (požiadaviek klienta spoločnosti).

Nechceme "opičkové" telefonovanie, ale reálny prieskum podľa demografických požiadaviek, vhodnosti a cieľovej skupiny.

Super tím hľadá super ľudí, ktorí sa neboja žiadnej výzvy a vedia sa "vykecať" z akejkoľvek odpovede.

Ak máš skvelé nápady, tak ich berieme všetkými desiatimi.

Sme malý tím - ide nám o kvalitu a nie kvantitu zamestnancov.

Káva na pracovisku je samozrejmosťou.

Možnosť nadštandardného ohodnotenia.

Informácie o výberovom konaní

Nejde o pasívne call centrum, ale o aktívny predaj.

Ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie a zároveň požadujeme nadštandardný prístup a aktivitu.
Ak si chceš dobre zarobiť a pracovať v skvelom tíme, neváhaj a posielaj CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

call centrum - v oblasti predaja

Počet rokov praxe

1

- komunikačné zručnosti sú potrebné
- samostatnosť je nevyhnutná
- proaktívny prístup
- schopnosť pracovať pod tlakom

Spoločnosť Pr-fi sa profiluje ako úzko špecializovaná spoločnosť pre náročných zákazníkov. Žiadne kobercové nálety alebo neprofesionálny obchodník. Nie náhodou je 90% našich zákazníkov z radov bývalých klientov alebo odporúčaní od nich.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3966872  Megjelentetés dátuma: 30.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac