Hlavný účtovník/Hlavná účtovníčka

PPS Group a.s.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiac(Základná mzda* + platové rozpätie + výkonnostná odmena) Základná mzda* 827

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za riadenie a organizovanie činnosti útvaru finančné účtovníctvo.
Zodpovedá za správnosť a úplnosť vedenia účtovníctva v zmysle právnych a daňových predpisov.
Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch.
Zodpovedá za mesačné, ročné uzávierky a výkazy.
Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku.
Zodpovedá za posúdenie a zúčtovanie interných dokladov.
Zodpovedá za spracovanie účtovníctva dcérskych spoločnosti PPS Group a.s..
Spracovanie štatistických výkazov.
Komunikácia s jednotlivými oddeleniami spoločnosti.
Komunikácia s bankami, obchodnými partnermi, externými audítormi, úradmi štátnej správy a pod.

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom je potrebné zaslať na E-mail: [email protected]. Uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky, budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Líderské schopnosti (3 roky praxe).
Účtovníctvo, audítorstvo (5 rokov praxe)
Zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť.
Samostatnosť.
Komunikatívnosť.
Flexibilita.

Spoločnosť so 70 ročnou tradíciou v strojárenskej výrobe sa v súčasnosti zameriava na výrobu stredne veľkých a stredne ťažkých zváraných konštrukcií pre celosvetovo známych zákazníkov. Portfólio tvoria prevažne rámy, výložníky, ramená pre stroje a zariadenia používané v banskom, stavebnom, drevospracujúcom priemysle, logistike a preprave. Spoločnosť je technologicky vybavená tak, že dokáže zákazníkovi poskytnúť komplexné služby od operácií delenia materiálu až po finálne operácie lakovania a montáže.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3577441  Megjelentetés dátuma: 27.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac