Account Executive

ppm factum s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebojíte sa zodpovednosti a máte chuť svoje schopnosti využiť v prestížnej reklamnej btl agentúre, ktorá poskytuje servis v oblasti sales promotion, merchandising, retail audit, POSM logistics pre významné medzinárodné spoločnosti?

Tak ste to možno Vy, o koho by sme radi rozšírili náš tím v divízii Sales promotion.

Vašou úlohou na uvedenej pozícii bude hlavne:

Organizácia a riadenie jednotlivých projektov
Spracovanie dokumentácie k jednotlivým aktivitám
Kontrola a spracovanie reportov
Dohľad na skladovým hospodárstvom a logistikou reklamných materiálov
Zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov
Celková administratíva spojená s realizáciou projektov a systémom agentúry
Administratíva spojená so mzdovou agendou

Stabilné pracovné prostredie
Flexibilná pracovná doba
Rôznorodá práca na mnohých projektoch významných nadnárodných klientov
Možnosť maximálneho uplatnenia osobných schopností a ich neustály rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť poskytujúca služby v oblasti sales promotion, merchandising, audit monitoring a market research.

ppm factum, s.r.o.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4054432  Megjelentetés dátuma: 19.2.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac