GFR Manažér CZ&SK

PPG Deco Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac+ bonusy v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: centrála spoločnosti v Žiline, prípadne možnosť práce z domu. Služobné cesty v rámci Slovenska a Česka.

Ako Manažér zodpovedný za GFR tovar (tzn. tovar určený pre ďalší predaj) budete mať na starosti všetky činnosti súvisiace s nákupom tovaru od cudzích dodávateľov a jeho následným predajom cez naše obchodné kanály (obchodní zástupcovia, sieť vlastných predajní - Dom farieb). Vašou úlohou bude nielen nastavovanie priorít a smerovanie obchodných aktivít, ale aj výkonná časť, tzn. priame rokovania s dodávateľmi, riešenie problémov pri dodávkach, správa databázy atď. Výsledky definovanej stratégie tak pocítite aj v praxi a budete mať možnosť ovplyvniť implementáciu Vašich rozhodnutí.

Čo presne Vás na tejto pracovnej pozícii so zodpovednosťou za Česko a Slovensko čaká?
• definovanie toho, ktoré produkty budeme nakupovať a predávať, za akých podmienok a cez ktoré predajné kanály. Cieľom je navýšenie trhového podielu týchto výrobkov.
• na strane nákupu budú Vašim partnerom dodávatelia, s ktorými budete riešiť, ktorý tovar budeme nakupovať, za aké ceny, prípadné problémy s dodávkami, prijatie tovaru v systéme, atď.
• na strane predaja bude Vašim partnerom interný obchodný tím a Vašou úlohou bude zisťovať jeho potreby, predpokladané predaje, spätnú väzbu na tovar, atď.
• akvizícia nových dodávateľov
• realizácia cenových auditov
• analýza trhu, navrhovanie nástrojov marketingovej komunikácie
• koordinácia dátového toku medzi dodávateľom, PPG a zákazníkom
• spolupráca na lokálnych i medzinárodných projektoch

• notebook, služobné auto aj na súkromné účely, mobil
• motivujúci finančné ohodnotenie
• bonusy v závislosti na pracovných výsledkoch
• kompletné zaškolenie
• zázemie úspešnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti

Ak Vás ponuka zaujala, prosím, pošlite svoj životopis v angličtine.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• predajné, vyjednávacie a komunikačné schopnosti
• strategické myslenie
• znalosť evidencie tovaru
• prax v predaji technických výrobkov minimálne 3 roky
• samostatnosť pri rokovaniach
• znalosť práce na PC (MS Word, Excel, Powerpoint)
• vodičský preukaz skupiny B, ochota cestovať, časová flexibilita

Spoločnosť PPG so sídlom v Pittsburgu pôsobí vo viac ako 70 krajinách po celom svete a je svetovým lídrom v oblasti náterových hmôt. Bola založená v roku 1883 a poskytuje svoj sortiment zákazníkom z oblasti priemyslu, stavebníctva, automobilovému priemyslu ako aj koncovým spotrebiteľom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4061764  Megjelentetés dátuma: 15.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac