520 EUR

Automechanik

PPC TEAM plus s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 13, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
520 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava motorových vozidiel v súlade s technologickými postupmi
- mechanické opravy, bežné údržby
- náplň, dezinfekcia, recyklácia klimatizácií
- pneuservis
- geometria
- zodpovednosť za pravidelnú údržbu, čistotu a dobrý technický stav zverených technických zariadení a náradia
- zodpovednosť za udržiavanie čistoty vo zverených priestoroch
- iné činnosti podľa pokynov nadriadeného pracovníka

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná zložka mzdy je 520 EUR. Odmeny sú stanovené na základe výkonu pracovníka. Horná hranica nie je limitovaná.

-osobný rast,
- školenia,
- odmeny podľa dosiahnutých výsledkov,
- zázemie v stabilnej spoločnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis na adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik, opravár cestných motorových vozidiel, technické, strojárenské

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia v opravárenských manuáloch a servisných informáciách na PC.
- aktívny prístup, samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť.
- ochota a aktívny prístup k prijímaniu nových informácií.
- dodržiavanie určených pracovných postupov a štandardov.

Autorizovaný predajca a servis automobilov zn.TOYOTA a LEXUS

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Einsteinova 13
85101 Bratislava
ID: 3762571   Megjelentetés dátuma: 13.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Základná zložka mzdy je 520 EUR. Odmeny sú stanovené na základe výkonu pracovníka. Horná hranica nie je limitovaná.