Automechanik LEXUS

PPC TEAM plus s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 13, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
646 - 2 500 EUR/mesiacHorná hranica mzdy nie je stanovená, závisí od výkonu pracovníka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava motorových vozidiel v súlade s technologickými postupmi
- náplň, dezinfekcia, recyklácia klimatizácií
- mechanické a pneuservisné práce
- servisné prehliadky a údržba
- montáž príslušenstva (alarm, vyhrievanie sedadiel, parkovacie senzory atď)
- diagnostika vozidiel
- príprava vozidiel na STK a EK
- zodpovednosť za dobrý technický stav zverených technických zariadení a náradia
- zodpovednosť za udržiavanie čistoty vo zverených priestoroch
- iné činnosti podľa pokynov nadriadeného pracovníka

-osobný rast,
- školenia,
- odmeny podľa dosiahnutých výsledkov,
- zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá je už viac ako 29 rokov na trhu

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis na adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik, opravár cestných motorových vozidiel, technické, strojárenské

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automechanik

Počet rokov praxe

2

- orientácia v opravárenských manuáloch a servisných informáciách na PC.
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť.
- ochota a aktívny prístup k prijímaniu nových informácií.
- dodržiavanie určených pracovných postupov a štandardov.

Autorizovaný predajca a servis automobilov zn.TOYOTA a LEXUS.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3762571  Megjelentetés dátuma: 28.7.2023  Alapbér (bruttó): 646 EUR/mesiac