Operátor výroby/ Výrobný pracovník

PPC Čab, a. s.

Miesto práce
PPC Čab, a.s., Nové Sady-Čab
Termín nástupu
ihneď
nástup 3,50 Eur/ hod (560 Eur netto počas zaúčania), po zaškolení 3,80-4,30 Eur/hod. (izolis-točenie; mesačne netto od 680 do 800 Eur vrátanie odmien)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha lisovacích zariadení na výrobu výliskov, ktoré slúžia ako základný výrobný prvok pre stredisko obrábania (CNC stroje) alebo obsluha CNC strojov, ktoré z výlisku opracujú keramický izolátor.
Práca je manuálna, nie je vhodná pre ženy . Zamestnanec pri uvedených prácach vykonáva činnosti spojené s nasypaním suroviny do foriem a pripravením výliskov pre stredisko obrábania, na ktorom zamestnanci vkladajú výlisky do CNC strojov a následne po ukončení programu pripravujú obtočené izolátory pre ďalší proces.
Pri vykonávaní obidvoch činností zamestnanci pracujú so žeriavom a vysokozdvižným vozíkom. Na prácu na obidve zariadenia zamestnancov zaučíme na náklady spoločnosti.

  • so zamestnancom je uzatvorená pracovná zmluva na čas neurčitý a zamestnanec je od prvého dňa kmeňovým zamestnancom (nie sme agentúra)
  • dochádzková prémia 30 Eur/ mesiac pri splnenej podmienke odpracovaného celého mesiaca
  • mesačné odmeny do výšky 195 Eur pri splnení ukazovateľov BOZP, kvality a noriem
  • 13. plat
  • práca v nepretržitej prevádzke v 12 hodinových turnusoch (denná, nočná, voľno, voľno, denná, nočná, voľno, voľno,...) denná zmena: 6:00 hod.-18:00 hod., nočná zmena 18:00 hod.- 6:00 hod.
  • 37,5 hodinový týždenný úväzok
  • príplatky za prácu nadčas nad rámec Zákonníka práce
  • nadčas je preplácaný mesačne a štvrťročne
  • možnosť odborného rastu
  • zaujímavý príspevok zamestnávateľa na DDS 1,6% - 3% v závislosti od veku a vykonávaného druhu práce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické (je výhodou)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • samostatnosť a zároveň tímový hráč
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť
  • spoľahlivosť

PPC Čab a.s. je technologickým lídrom a výrobcom moderných porcelánových elektrických izolátorov na vonkajšie vedenia, rozvodné stanice a elektrostatické odlučovače. Na trhu elektrotechnického porcelánu pôsobíme už od roku 1955, od roku 2017 sme súčasťou skupiny PPC Insulators a od roku 2022 sme sa stali súčasťou nadnárodnej korporácie ITG s celosvetovou pôsobnosťou.

V súčasnosti PPC Čab, a.s. zamestnáva takmer 150 zamestnancov, ktorí sú odborníkmi vo svojich odboroch. Či už sa jedná o špecialistov v oblasti dizajnu, technológie alebo výroby samotnej. PPC Čab poskytuje priestor na rozvoj a získavanie skúseností v početných oblastiach súvisiacich s výrobou a predajom elektrokeramických izolátorov na lokálnej a medzinárodnej úrovni.

Našimi prioritami je porozumieť potrebám zákazníkov a napĺňať ich požiadavky.

Vo vzťahu k zamestnancom uplatňujeme úctu, prejavujeme záujem o ich názory a v informovaní sme transparentní.
Ambíciou PPC ČAB je upevňovať lojalitu svojich súčasných zamestnancov a zároveň byť atraktívnym zamestnávateľom pre talenty.

Ilustračné video znázorňuje, ako prebieha výroba elektrických izolátorov.
Video z nášho výrobného závodu:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3598281  Megjelentetés dátuma: 12.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástup 3,50 Eur/ hod (560 Eur netto počas zaúčania), po zaškolení 3,80-4,30 Eur/hod. (izolis-točenie; mesačne netto od 680 do 800 Eur vrátanie odmien)