PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Referent dodávateľských zmlúv

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiac+ 15% mesačné prémie + polročná a ročná odmena (výška ročnej odmeny závisí od hospodárskeho výsledku spoločnosti). Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vypracovávanie a evidencia dodávateľských zmlúv a objednávok podľa pokynov výrobného riaditeľa
  • Kontrola správnosti a evidencia dodávateľských faktúr a sprievodných dokladov
  • Zabezpečovanie realizačných kapacít podľa požiadaviek vedúcich odborov, manažérov realizácií a výrobného riaditeľa
  • Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie vhodných dodávateľov v súlade so zadanými kritériami
  • Príprava, organizácia a vedenie výberových konaní s potenciálnymi dodávateľmi, posudzovanie ich znalostí a schopností, preverovanie referencií, kontrola pravosti a platnosti predložených osvedčení
  • Vedenie pravidelnej aktualizácie databázy potenciálnych dodávateľov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Skúsenosť s hľadaním "modrých golierov"
  • Analytické a strategické myslenie
  • Veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Flexibilita, asertivita, kreativita

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Parráková
Tel.: +421249237556
E-mail: poslať životopis
ID: 4440034  Megjelentetés dátuma: 6.10.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac