PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Elektromontér výroby rozvádzačov, práca v slovenskej spoločnosti s bohatými benefitmi

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, Bratislava
Termín nástupu
Dohoda
850 - 1 250 EUR/mesiac+ mesačné a kvartálne prémie (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta). Pri plnení požadovaných / očakávaných výkonov, nadčasov a ďalších súvisiacich parametrov výkonu funkcie Elektromontéra, možnosť dosiahnutia priemernej mesačnej mzdy až 1250 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonáva montáž skríň a zámočnícku predmontáž podľa výrobných výkresov na
určené zákazky
  • Pracuje podľa technických výkresov, špecifikácií a projektovej dokumentácie
  • Vykonáva zapojenie silových a ovládacích vodičov v rozvádzačoch
  • Pracuje podľa technických výkresov, špecifikácií a projektovej dokumentácie,
zodpovedá za správne prepojenia zariadení podľa tejto dokumentácie

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť
PPA ENERGO s.r.o., ktorá je najväčšou dcérskou spoločnosťou holdingu PPA CONTROLL a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technického smeru, zameranie na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 4129735  Megjelentetés dátuma: 26.7.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac