PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Samostatný technický pracovník

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Od 900 EUR/mesiacNástupný plat začína na úrovni od 900,- € brutto do 1 300,- € v závislosti úspešnosti kvalifikačných vstupných testov. Pri úspešnom ukončení projektov získavate ešte nad rámec tejto mzdy projektové odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si zodpovedný, komunikatívny, flexibilný s profesionálnym vystupovaním a veľmi dobrými organizačnými schopnosťami ponúkame ti atraktívnu prácu v oblasti energetiky.
Náplň práce:
  • Vedenie evidencie obchodných príležitostí a obchodných partnerov (tvorba ponúk a
zmlúv podľa predlohy).
  • Starostlivosť o zverených klientov (odberateľov energií a outsourcingových služieb) za
účelom zisťovania ich energetických potrieb, výrobných procesov, investičného rozvoja.
  • Vytváranie rôznych analýz na základe požiadaviek klienta, resp. spoločnosti.
  • Evidencia dát a príprava rôznych administratívnych dokumentov.

Prácu v úspešnej spoločnosti s možnosťou osobného a profesného rastu so zaujímavým motivačným finančným ohodnotením. K dispozícii dostanete notebook a služobný mobilný telefón. Aktívne podporujeme vzdelávanie zamestnancov odbornými školeniami ale aj štúdiom cudzích jazykov. Poskytujeme širokú škálu benefitov holdingu PPA CONTROLL a.s., ktorými podporujeme rovnováhu medzi prácou a relaxom. http://www.ppa.sk/benefity/

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA POWER DS, s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti správy priemyselných objektov a zariadení.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj spoločnosti PPA POWER DS, s.r.o.

www.ppapower.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme tímového hráča, ktorý ocení prácu v stabilnej spoločnosti. Pokiaľ sa k nám chceš pridať, nesmú ti chýbať technické znalosti a schopnosť vytvárať dlhotrvajúce obchodné vzťahy.
Elektrotechnické znalosti (distribúcia a prenos elektrickej energie, straty vo vedeniach a energetických zariadeniach, kvalitatívne parametre energií – účinník, spätná jalová dodávka, 15 min. výkon) – podmienkou.
Obchodné a ekonomické vedomosti – výhodou.

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4125372  Megjelentetés dátuma: 19.7.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac