PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Správa podnikového informačného systému

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiac+ prémie (základná mzda je od 1400 €, ale finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Správa podnikového IS
  • Poskytovanie podpory a školenia používateľom
  • Správa používateľských účtov a prideľovanie oprávnení
  • Koordinácia aktivít súvisiacich s IS, komunikácia s dodávateľom IS
  • Analýza potrieb a požiadaviek používateľov a manažmentu na IS
  • Analýza problémov súvisiacich s IS a implementácia nápravných opatrení
  • Analýza firemných procesov a návrh ich optimalizácie v spolupráci s celou skupinou
  • Zabezpečenie realizácie zmien v IS a ich testovanie
  • Navrhovanie technickej architektúry IS
  • Realizácia používateľsky konfigurovateľných prvkov IS (reporty, workflow)
  • Vytváranie a udržiavanie dokumentácie k IS

Multisport karta
DDS
13. plat
Vlastné rekreačné zariadenie
Jazykové vzdelávanie plne hradené zamestnávateľom a v pracovnej dobe
mnohé iné

Pozícia je vhodná aj pre absolventa EU Fakulty Hospodárskej Informatiky so študentskou praxou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie, alebo prax so zameraním na informatiku a informačné technológie
Znalosť SQL jazyka výhodou
Znalosť produktov rodiny MS Office
Znalosť operačných systémov Windows a prostredia webových serverov
Základná znalosť počítačových sietí a DNS
Skúsenosti z nasadzovania, správy a údržby podnikových informačných systémov vítaná
Znalosť technickej angličtiny

Osobnostné predpoklady:
Analytické schopnosti
Komunikatívnosť
Výborné organizačné schopnosti
Samostatnosť pri riešení komplexných projektov

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 4122622  Megjelentetés dátuma: 14.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac