PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Elektromontér - výroba Cu

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac+ mesačné a kvartálne prémie (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta). Pri plnení požadovaných / očakávaných výkonov a ďalších súvisiacich parametrov výkonu funkcie Elektromontér – výroba Cu, možnosť dosiahnutia priemernej mesačnej mzdy až do výšky 1350 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej výroby rozvádzačov hľadáme šikovného elektromontéra, ktorý rozumie práci mediara, a ktorého pracovnou náplňou bude:

  • Vykonáva montáž, správne pripojenie zariadení podľa schválenej projektovej dokumentácie a prípadné nezhody s projektovou dokumentáciou zaznačí
  • Podľa zaradenia vykonáva práce súvisiace s montážnymi a demontážnymi činnosťami Cu pásoviny na príslušnej zákazke (montáž nosníkov, izolátorov, tvarovanie Cu pásoviny, montáž zberníc a iné súvisiace činnosti)
  • Zabezpečuje funkčnosť a platnosť revízií jemu zvereného náradia a prístrojov
  • PRÁCA JE ZAMERANÁ NA Cu - ZBERNICOVÝ SYSTÉM

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite, prosím štruktúrovaný životopis e-mailom na kontaktnú osobu.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj personálnemu oddeleniu spoločnosti PPA ENERGO s.r.o.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať požiadavky na inzerovanú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technického smeru, zamerenie na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Prax z oblasti montážnych činností
  • Odborná spôsobilosť podľa vyhlášky č. 508/2009
  • Manuálnu zručnosť
  • Zodpovedný prístup k práci

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 3967750  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac