PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Špecialista BOZP

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
základný plat bude minimálne 1200 € + variabilná zložka, + 13. plat + gastrolístky v hodnote 5,10 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za :
zabezpečenie plnenia legislatívnych požiadaviek v Skupine PPA CONTROLL
stanovenie bezpečnostných pravidiel a pokynov súvisiacich s vykonávanými činnosťami na jednotlivých útvaroch a pracoviskách spoločností Skupiny PPA CONTROLL
metodické usmerňovanie zamestnancov
zisťovanie, posudzovanie a hodnotenie nebezpečenstiev, rizík a ohrození, ktoré sa pri práci a v súvislosti s ňou môžu vyskytnúť na pracoviskách a v rámci pracovnej skupiny
zisťovanie, posudzovanie a hodnotenie zdrojov a príčin vzniku pracovných úrazov, iných úrazov, chorôb z povolania, nebezpečných udalostí a závažných priemyselných havárií
vypracovávanie internej a externej dokumentácie v oblasti BOZP a PO vedenie príslušných záznamov
komunikáciu so štátnymi orgánmi
realizáciu výchovy a vzdelávania pracovníkov
kontrolovanie stavu pracovísk, dodržiavanie bezpečnostných požiadaviek (predpisov, pravidiel, smerníc, a pod.), prideľovania a používania OOPP, vykonávania preventívnych lekárskych prehliadok, dodržiavania podmienok odbornej spôsobilosti na prácu, funkcie a spoľahlivosti ochranných, zabezpečovacích a havarijných systémov
predkladanie informácií o stave a vývoji BOZP a PO na pracoviskách, rozborov a analýz zamestnávateľovi

Spoločnosť poskytuje svojim zamestnancom zaujímavé spektrum benefitov vrátane možnosti rekreácie vo vlastnom zariadení vo Vysokých Tatrách, možnosť rozvíjať sa profesne aj osobnostne, možnosť pracovať na zaujímavých projektoch v SR aj v zahraničí.

Autorizovaný technik bezpečnosti a technik požiarnej ochrany

Od úspešného uchádzača budeme požadovať:
  • vysokú znalosť legislatívnych požiadaviek v oblasti BOZP a PO zabezpečovanie ich plnenia v Skupine PPA CONTROLL
  • znalosť požiadaviek vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia
  • znalosť požiadaviek manažérskych systémov ISO 45001 a ISO 14001 sú výhodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Organizačné schopnosti
Efektívna komunikácia
Riešenie problémov
Samostatnosť
Školenia zamestnancov, vedenie dokumentácie
Výborná orientácia v právnych predpisoch a technických normách v oblasti BOZP a PO

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 3820932  Megjelentetés dátuma: 28.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný plat bude minimálne 1200 € + variabilná zložka, + 13. plat + gastrolístky v hodnote 5,10 €