PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Mzdová účtovníčka, mzdový účtovník

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Od 850 € + 10% mesačné prémie (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá za spracovanie miezd, odmeňovania a zamestnaneckých výhod.
  • Poskytuje poradenstvo v oblasti miezd a odmeňovania pre manažérov spoločnosti.
  • Dobre sa orientuje v mzdovej legislatíve.
  • Zodpovedá za dodržiavanie zásad ochrany osobných údajov, s ktorými prichádza do styku v súlade s platnými zákonmi a internými predpismi.

Svojim zamestnancom ponúkame možnosť spolupracovať na mnohých, často jedinečných projektoch. Staráme sa o odborný rast a osobnostný rozvoj našich zamestnancov. Systémom benefitov podporujeme rovnováhu medzi prácou a súkromím.

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA Inžiniering s.r.o.,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • Dôslednosť, samostatnosť,
  • Dobrá organizácia práce
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Znalosť IS Garis je výhodou, nie však podmienkou

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 3573142  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 850 € + 10% mesačné prémie (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)