PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Munka vezető / Site Manager

PPA CONTROLL, a.s.

A munkavégzés helye
Budapest, Magyarország
teljes munkaidő, diák és időszakos munka, szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
31.05.2018
Bérfeltételek (bruttó)
1.300 € tól kezdődő alapbér + havi és negydévi jutalmak (a bér teljes szintje a kiválasztott jelölt egyéni képességeitől és tapasztalataitól függ)

A munkacsoport irányítása az építkezésen:
Elökészítés szakasza:
  • Tervrajz dokumentáció átvétele
  • Gyártási/ összeszerelési ütemtervet állít elö
  • Kidolgozza a szerzödés kivitelezésének technikai elökészítését
  • Kidolgozza a tervrajz szerint szükséges anyag és ellátásbiztosítási követelményeket
  • Tervezi a végrehajtáskor szükséges kapacitást

A munkavégzés fázisban:
Felelös az összeszerelési munka és a szerelési naplók
átvételéért .
  • Az összeszerelési munka végrehajtásának biztosítása a tervrajz, valamint munka és technológiai eljárások szerint.
Felelös:
  • az egyéni vizsgálatok elvégzéséért,és üzembe helyezést biztosítja az ellenőrzési és vizsgálati ütemterv szerint, valamint figyeli felhasznált mérőeszközök feljegyzéseit és állapotát
  • biztosítja a szerződések határidejének betartását.
  • az anyagok és készletek valamint használt eszközök nyilvántartását.
  • a munkahelyi biztonság és a munkavégzés követelményeinek való betartását, valamint az ügyfél szervezési követelményeinek biztosításáért.
  • a megrendelés átadásáért az ügyfélnek, beleértve a megfelelő dokumentációt, a hibák és hiányosságok eltávolítását, a problémák megoldását

Egyéb béren kívüli juttatások

Alkalmazottaink sok, gyakran egyéni különös feladotok végrehajtásában érdekeltek. Ügyelünk munkatársaink állandó szakmai és személyi fejlődésére. Megfelelő juttatások rendszerével a munka és a magánélet közötti egyensúly létrehozását támogatjuk.

Információk a kiválasztási folyamatról

Ezt az állást PPA ENERGO, s.r.o. leányvállalatunknak biztosítjuk, amely átfogó szolgáltatásokat nyújt a következő területeken: automatizált vezérlőrendszerek, térinformatika és elektro-rendszerek az atomerőművek számára.
Személyes adatait ezért a PPA ENERGO s.r.o. vállalatnak is meg kell adni.

Állást hirdetö vállalat

középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

villamossági illetve energetikai szakon

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

  • Munkavégzés helye: Budapest, Gyál városrész
  • Szerelői munkakörben végzett gyakorlat
  • A magyarországi jogrendnek megfelelő villanyszerelői munkákra szükséges rendeletek teljesítése
  • Munkaképesség
  • Felelős munkavégzés
  • Az építésvezető végrehajtási tanúsítványa
  • Képes vezetni az embereket, a munkaszervezést
  • A hatékony kommunikáció kezelése, problémamegoldás, önállóság

A PPA CONTROLL a.s Holding vezető szerepet tölt be a Szlovák Köztársaságban az elektrosztatikus rendszerek és az automatizált irányítási és ellenőrzési rendszerek területén. Partnere az átfogó ügyfélszolgálat biztosításában az energiaáru értékesítési és outsourcing szolgáltatások terén.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3390304  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.300 € tól kezdődő alapbér + havi és negydévi jutalmak (a bér teljes szintje a kiválasztott jelölt egyéni képességeitől és tapasztalataitól függ)