PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Projektant, elektro konštruktér, so znalosťou problematiky kompenzačných rozvádzačov

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, 830 00 Bratislava 3, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prevádzky výroby rozvádzačov hľadáme skúseného technika so znalosťami problematiky kompenzačných rozvádzačov:
  • meranie odberov energie,
  • kompenzácia jalového výkonu,
  • kompenzácia účinníka,
  • inštaláciu kompenzačných rozvádzačov,
  • nastavenie optimálnej kompenzácie odberov

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami.
Jedinečná príležitosť pracovať pri realizácii veľkých projektov v oblasti energetiky.
Možnosť osobného rastu - jazykové a odborné vzdelávanie.
Zaujímavý sociálny program holdingu PPA CONTROLL a.s.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj Personálnemu oddeleniu spoločnosti PPA ENERGO s.r.o.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme tých, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosti s tvorbou technickej dokumentácie pre elektrické zariadenia NN
  • Skúsenosti v projektovaní NN zariadení veľkou výhodou
  • Technické myslenie
  • Znalosť technických noriem NN zariadení
  • samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
  • znalosť EPLAN výhodou

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 3260106  Megjelentetés dátuma: 4.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou