PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Elektrokonštruktér NN rozvádzačov, projektant

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, 830 00 Bratislava 3, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá za vstupnú kontrolu projektovej dokumentácie pre výrobu rozvádzačov.
  • Zodpovedá za spracovanie výrobnej a sprievodnej dokumentácie.
  • Vytvára zoznamy materiálu (BOM).
  • Zodpovedá a spracováva podklady pre cenové ponuky zákazníkom jednotlivých produktov Prevádzky výroby rozvádzačov
  • Práca v prostredí AutoCAD (resp. EPLAN)– na základe poskytnutej projektovej dokumentácie vytvára elektrické schémy a mechanické konštrukcie potrebné pre výrobu rozvádzačov
  • Zodpovedá za dodržiavanie platných noriem pri spracovaní technickej dokumentácie pre výrobu rozvádzačov
  • Podieľa sa na spracovaní a pripomienkovaní pracovných postupov, technicko – organizačných predpisov a ostatnej dokumentácie súvisiacej s výrobou rozvádzačov

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami
Jedinečná príležitosť pracovať pri realizácii veľkých projektov v oblasti energetiky.
Možnosť osobného rastu - jazykové a odborné vzdelávanie.
Zaujímavý sociálny program holdingu PPA CONTROLL a.s.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme tých, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosti s tvorbou technickej dokumentácie pre elektrické zariadenia NN
  • Skúsenosti v projektovaní NN zariadení veľkou výhodou
  • Technické myslenie
  • Znalosť technických noriem NN zariadení
  • samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
  • znalosť EPLAN výhodou

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 3260092  Megjelentetés dátuma: 4.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou