Líder/-ka testerského oddelenia v hernom štúdiu

POWERPLAY MANAGER, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacmzda je závislá od úrovne skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do herného štúdia hľadáme lídra/líderku testerského oddelenia, ktoré má na starosti testing našich hier, hľadanie bugov a zároveň starostlivosť o našich hráčov (customer care).

Aká je náplň práce lídra/líderky na testerskom oddelení?

líder/líderka zodpovedá za dodržiavanie termínov, rozdeľovanie práce v tíme a reporting
zodpovedá za testovanie interných aplikácií - hier na mobilných zariadeniach aj desktopoch podľa testovacieho scenáru
spolupracuje na tvorbe testovacích scenárov
hľadá chyby v kóde/dizajne hry
overuje kvality hry
úzko spolupracuje s programátormi a game dizajnérmi pri testovaní
úzko spolupracuje s marketingovým oddelením pri starostlivosti o zákazníkov
komunikuje s hráčmi z rôznych krajín
je súčasťou manažmentu a pravidelne reportuje CEO a COO
vzdelávanie sa v oblasti testingu, komunikácie a v oblasti nových herných trendov;

- Homeoffice s flexibilným pracovným časom
- podporíme ťa v tvojom rozvoji - ponúkame interné vzdelávanie, ale aj konferencie a workshopy (počas pandémie pokračujeme online)
- pravidelné teambuildingy
- finančné bonusy pri jubileách a dôležitých životných sviatkoch + individuálna prémia raz ročne (% zo zisku firmy)
- kvalitná káva, ovocie a čaje v kuchynke podľa tvojich preferencií

...a ešte množstvo ďalších benefitov, ktoré ti radi predstavíme na osobnom stretnutí...
(čiastočne aj s možnosťou škálovať / prispôsobovať potrebám a chuti)

Vybraným kandidátom sa ozveme a zároveň ďakujeme všetkým účastníkom prijímacieho konania za vynaloženú energiu pri reakcii na túto ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

testing / customer care

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kandidáta/kandidátku, ktorý/-á:

má schopnosť odhadnúť game breaking bugy
dokáže pracovať s testovacím scenárom pre celý tím
má skúsenosti s vedením tímu
ovláda anglický jazyk na výbornej úrovni
má analytické a strategické myslenie
dokáže delegovať, učiť iných a komunikovať na výbornej úrovni
znalosť našich produktov je výhodou

Sme herné štúdio zamerané na tvorbu športových mobilných hier s miliónmi hráčov po celom svete. Vznikli sme v roku 2007 pod názvom PowerPlay Manager. Našim cieľom je tvoriť športové hry na svetovej úrovni, prinášať našim hráčom radosť a rozvíjať medzi nimi priateľskosť a športového ducha. Naše najznámejšie herné tituly sú Athletics Mania, Biathlon Mania, Winter Sports Mania a veľa ďalších. Našou dlhoročnou snahou je prepájať reálny šport s tým virtuálnym. Aj preto spolupracujeme so športovými federáciami a podporujeme mnohých športovcov. Športových fanúšikov nájdete aj v našich radoch. Naše hry vyvíjame s ľuďmi, ktorí sa chcú neustále zlepšovať a rásť a ktorí si zakladajú na kvalite, radosti zo športu a zanietenosti pre tímovú hru. Snažíme sa vytvárať také hry, z ktorých budeme mať radosť aj my.
ID: 3977955  Megjelentetés dátuma: 28.9.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac