Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Typescript programátor v hernom štúdiu

POWERPLAY MANAGER, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,

do PowerPlay Studio hľadáme senior developera/ku pre naše mini oddelenie,
kde vyvíjame jedny z najzaujímavejších častí našich hier - športové minihry ako beh, zjazd, streľbu na terč ai.

Tu sa dozvieš viac o našich hrách:
www.powerplay.studio

Ukážka minihier (trailer na našu posledne vydanú hru Athletics Mania):

Čomu sa budeš venovať v tvojej novej práci?

Tvorba minihry, postavy a ich fyzika, tvorba 3D a 2D prostredia (three.js)
Komunikácia s grafikmi, hernými dizajnérmi a testermi
Údržba a rozvoj existujúcich hier a vývoj najnovších projektov

Atraktívne herné vývojárske prostredie,
Open feedback culture - feedback nás posúva ďalej,
Zaujímavý produkt s možnosťou sebarealizácie a ovplyvnenia vývoja.

Ponúkame prepracovaný systém vzdelávania:
Pošleme ťa na TOP konferencie doma i v zahraničí,
máme ystém Akadémií PPS s internými aj externými spíkrami,
people manažment systém - koučing všetkých našich ľudí.

Viac ti o týchto ale aj ďalších našich benefitoch radi povieme na pohovore :)

Informácie o výberovom konaní

Na úvod kontaktujeme vybraných uchádzačov telefonicky.
Pohovory sa konajú online cez Google Meet.
CV nie je nevyhnutné, potrebujeme však tel. kontakt.
Ďakujeme za záujem a čas, vážime si to :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Aspoň 2 roky aktívneho kódenia v Typescripte
(alebo 6 rokov v Javascripte)
Skúsenosti s webpackom
Aspoň 1 dependency manager - my používame npm (môže byť aj Yarn)
výhodou Three.js alebo Pixi.js

Osobnostne:
chceme, aby ťa práca bavila a aby si bol sám sebou

Sme herné štúdio zamerané na tvorbu športových mobilných hier s miliónmi hráčov po celom svete. Vznikli sme v roku 2007 pod názvom PowerPlay Manager. Našim cieľom je tvoriť športové hry na svetovej úrovni, prinášať našim hráčom radosť a rozvíjať medzi nimi priateľskosť a športového ducha. Naše najznámejšie herné tituly sú Athletics Mania, Biathlon Mania, Winter Sports Mania a veľa ďalších. Našou dlhoročnou snahou je prepájať reálny šport s tým virtuálnym. Aj preto spolupracujeme so športovými federáciami a podporujeme mnohých športovcov. Športových fanúšikov nájdete aj v našich radoch. Naše hry vyvíjame s ľuďmi, ktorí sa chcú neustále zlepšovať a rásť a ktorí si zakladajú na kvalite, radosti zo športu a zanietenosti pre tímovú hru. Snažíme sa vytvárať také hry, z ktorých budeme mať radosť aj my.
ID: 3943886  Megjelentetés dátuma: 17.3.2021  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac