Chceš programovať hry? Hľadá sa JavaScript programátor do herného štúdia PowerPlay Studio

POWERPLAY MANAGER, s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Budeš mať na starosti predovšetkým tú najzábavnejšiu časť našich hier- tzv. minihru, ale aj tvorbu postáv a ich fyziky, tvorbu 3D a 2D prostredia a podobne
- Uvítame najmä schopnosť spolupracovať s ostatnými členmi tímu (nie len programátormi, ale aj grafikmi a testermi)
- Pravidelné brainstormingy s kolegami ti dávajú priestor vyjadriť svoj názor, aktívne sa podieľať na riešení daného problému či prispieť nápadmi na zlepšenie
-Názory si ceníme, nemusíš sa preto báť prehovoriť a to ani v prípade problémov, skúsenejší kolegovia ti vždy radi pomôžu

Ako teda vyzerá bežný deň u nás?
- Keď stretneš kolegu v teplákoch, nečuduj sa, je to gamer ako ty a nás zaujíma čo máš v sebe a nie na sebe
- Pokojne si aj ty obleč tričko s názvom tvojej obľúbenej hry / kapely
- Vládne tu prevažne uvoľnená atmosféra
Stres si väčšinou ventilujeme hrou na Xboxe či PS4 a prípadné nezhody riešime napríklad vyhladením kolegovho štátu v Civilization V či VI
- Únavu ti pomôže prekonať chvíľka relaxu v našej oddychovej miestnosti
- Po práci radi zájdeme na pivko, aktívnejší kolegovia si idú zašportovať- či už preferuješ jedno alebo druhé, radi ťa zoberieme
- Ak dychtíš po vzdelaní, svoj deň môžeš stráviť aj na konferencii, workshope či prednáške, ktorú ti plne preplatíme
- Samozrejme chápeme, že sa nie vždy cítiš na to ísť do práce- je to v poriadku, veď všetku prácu zvládneš aj z pohodlia domova

Sme pestrý a veselý kolektív:
- Na helpdesku sa vďaka našej svätej trojici cítiš ako na dovolenke na Balkáne, v kuchynke dostaneš vďaka Edkovi ku káve školenie o Himalájskej soli zdarma, zdolať horské štíty v sandáloch ťa naučí náš český programátor Gord, dosiahnuť energetický zen môžeš vďaka hyperaktívnej testerke Daduške a jej protikladu grafikovi Knohovi. Náš gamedizajnér Paťo ťa pobaví svojím smiechom a najlepšie vtipy vie zaručene backend guru Heso. #Čojedol a čo #nejesť ti povie marketér Ondro, do fitka od Nového roka jedine s Kubom. Na pivo ťa vezme Pablo, výplatu včas pošle Janka a keď si ešte fakt nebol v Prievidzi, sadaj do auta ku Gajdymu. Alebo nesadaj. Rob, ako chceš, hlavne buď sám sebou a si náš.
- Zažiješ s nami víkendové teambuildingy, husacinu, bowling, vianočný večierok a mnohé ďalšie zaujímavé aktivity
- Kolektív upevňujeme aj v práci, napríklad turnajmi v hrách, či už na x-boxe, počítači, alebo pre klasikov aj doskovkami
- Prostredie je neformálne- ako v komunikácii tak aj v obliekaní- týpkovi v teplákoch pokojne tykaj, pravdepodobne pracuje u nás
- Flexibilný pracovný čas- samozrejme makať treba, ale hodiny si nepípame a ak si potrebuješ niečo vybaviť pokojne si odbehni či zostaň doma na homeoffice
- Ak máš niekde možnosť rásť tak práve u nás- kariérne, finančne, ale aj osobnostne- účasť na konferenciách, workshopoch a prednáškach ti rozšíri obzory, doplní vzdelanie a spoznáš aj nových ľudí, často elity vo svojej profesii
- Tvoju prácu uvidia milióny ľudí po celom svete- toľko je našich hráčov, takže určite nebudeš mať pocit, že je tvoja práca neviditeľná či zbytočná
- Výhody u nás majú aj finančný charakter- okrem ročných odmien ťa čaká aj finančný dar k narodeninám, svadbe a narodeniu dieťaťa či odmena za odporučenie pracovníka
- Okrem toho môžeš získať voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové a kultúrne podujatia
- A ak ťa chytí počas práce hlad, nemusíš hneď utekať do obchodu, môžeš sa ponúknuť z firemného ovocia

Pošli nám svoje CV spolu s referenciami, respektíve ukážkami prác. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať. Ďakujeme ti za tvoj záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
PHP - Základy
CSS - Základy

Počet rokov praxe

1

- Záujem o herný svet, nemusíš byť zrovna prvotriedny gamer ale nejaké tie hry by si mal mať už odhraté
- Odhodlanie sa neustále učiť a zlepšovať
- Schopnosť byť členom tímu a nerozhádať sa s 10 ľuďmi naraz :)
- Minimálne 1 rok praxe
- Výhodou je skúsenosť s HTML5 frameworkami
- My používame technológie: JavaScript, Node.js, CSS3, HTML5 (three.js, Phaser, Babylon.js), GIT

Sme herné štúdio zamerané na tvorbu športových mobilných hier s miliónmi hráčov po celom svete. Vznikli sme v roku 2007 pod názvom PowerPlay Manager. Našim cieľom je tvoriť športové hry na svetovej úrovni, prinášať našim hráčom radosť a rozvíjať medzi nimi priateľskosť a športového ducha. Naše najznámejšie herné tituly sú Athletics Mania, Biathlon Mania, Winter Sports Mania a veľa ďalších. Našou dlhoročnou snahou je prepájať reálny šport s tým virtuálnym. Aj preto spolupracujeme so športovými federáciami a podporujeme mnohých športovcov. Športových fanúšikov nájdete aj v našich radoch. Naše hry vyvíjame s ľuďmi, ktorí sa chcú neustále zlepšovať a rásť a ktorí si zakladajú na kvalite, radosti zo športu a zanietenosti pre tímovú hru. Snažíme sa vytvárať také hry, z ktorých budeme mať radosť aj my.
ID: 3823061  Megjelentetés dátuma: 13.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac