Grafik/Grafička - Junior v hernom štúdiu

POWERPLAY MANAGER, s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova 18, 851 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PowerPlay Studio hľadá do svojho tímu šikovného grafického dizajnéra.
Úlohou bude najmä výpomoc grafickému oddeleniu (tvorba ikoniek a iných webových grafických elementov pre naše hry, strih a príprava grafiky pre ďalšie spracovanie programátormi)

- práca v mladom a kreatívnom kolektíve
- možnosť kariérneho/finančného rastu
- neformálne pracovné prostredie
- práca na rôznorodých, zaujímavých herných projektoch
- možnosť spoznávania nových technológií
- flexibilný pracovný čas (vrátane možnosti práce z domu v niektoré dni)
- podpora vzdelávania (firma uhrádza školenia, firemná knižnica)
- možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme (kurz angličtiny)
- pravidelné teambuildingy, firemné večierky, športové firemné akcie
- voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
- sick days
- individuálne prémie 2x ročne
- možnosť využívať chillout zónu (stolný hokej, stolné hry, Xbox)
- pravidelné firemné turnaje (Xbox, spoločenské hry ) aj počas pracovnej doby

Bavia ťa hry? Vyznáš sa vo webovej grafike? chcel by si sa podieľať na vývoji hier? ak áno, tak máš jedinečnú šancu stať sa členom tímu, ktorý má rozsiahle skúsenosti v tvorbe webových a mobilných online hier.

Herné štúdio PowerPlay Studio hľadá pracovitého a kreatívneho človeka na pozíciu Grafik - Junior

Výška ukončeného vzdelania nie je rozhodujúca, hľadáme človeka ochotného sa neustále učiť a pracovať na sebe.

Ak máš záujem o túto pozíciu, tak neváhaj a pošli nám životopis spolu s motivačným listom a portfóliom/ukážkou tvojich prác na e mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
HTML - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača očakávame spoľahlivosť, kreatívne myslenie, schopnosť pracovať v tíme, skúsenosti s dizajnom webových stránok, schopnosť riešiť problémy a pracovať pod tlakom

- podmienka: Adobe Photoshop - pokročilý
- výhoda znalosť základov HTML

Sme herné štúdio zamerané na tvorbu športových mobilných hier s miliónmi hráčov po celom svete. Vznikli sme v roku 2007 pod názvom PowerPlay Manager. Našim cieľom je tvoriť športové hry na svetovej úrovni, prinášať našim hráčom radosť a rozvíjať medzi nimi priateľskosť a športového ducha. Naše najznámejšie herné tituly sú Athletics Mania, Biathlon Mania, Winter Sports Mania a veľa ďalších. Našou dlhoročnou snahou je prepájať reálny šport s tým virtuálnym. Aj preto spolupracujeme so športovými federáciami a podporujeme mnohých športovcov. Športových fanúšikov nájdete aj v našich radoch. Naše hry vyvíjame s ľuďmi, ktorí sa chcú neustále zlepšovať a rásť a ktorí si zakladajú na kvalite, radosti zo športu a zanietenosti pre tímovú hru. Snažíme sa vytvárať také hry, z ktorých budeme mať radosť aj my.
ID: 1962031  Megjelentetés dátuma: 13.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800