Vodič skupiny C

POWER BATTERY, s.r.o.

Miesto práce
Majerská cesta, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
2.1.2020
1 000 - 1 300 EUR/mesiacod 1000 € - 1300 € brutto základná zložka mzdy (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakládka a vykládka použitých batérií a akumulátorov. Preprava použitých batérií a akumulátorov vrámci SR. Ukladanie batérií na palety, nakládka s vysokozdvižným vozíkom na kamión.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

3

Preukaz ADR - platný
Karta vodiča - platná
Samostatnosť
Zodpovednosť
Bezúhonnosť - práca s finančnými prostriedkami
Prax minimálne 3 roky

Spoločnosť POWER BATTERY, s.r.o. sa zaoberá komplexnými službami v oblasti batérií a akumulátorov. Zber, výkup, preprava a zhodnotenie všetkých druhov odpadových batérií a akumulátorov, predaj nových batérií a akumulátorov. Regenerácia a repas akumulátorov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2804565  Megjelentetés dátuma: 6.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacod 1000 € - 1300 € brutto základná zložka mzdy (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)