Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Zarob si až do 5 € / hod. ako brigádnik - samostatný predajca

Potraviny BA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
13.3.2020
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 - 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste sa stať členom rozrastajúcej sa rodiny Potravín Malina, ktorú už teraz tvorí 24 predajní v Bratislave s viac ako 80-timi spokojnými zamestnancami? Sme sieť moderných útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich.
Prácu našich zamestnancov si vážime a poskytujeme im stabilné zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a kariérneho rastu, férový a priateľský prístup a podporu zo strany vedenia. No v neposlednom rade ponúkame prácu v príjemnom a modernom prostredí s rodinnou atmosférou.

Aká bude Vaša náplň práce?
- obsluha zákazníkov
- predaj ponúkaného tovaru
- práca s pokladňou
- kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru
- preberanie a dokladanie tovaru
- dopekanie pečiva a príprava čerstvého tovaru
- tlač a kontrola cenoviek
- administratívna činnosť spojená s predajom
- udržiavanie čistoty a poriadku v predajni

- 20% zamestnanecká zľava na nákupy v celej sieti potravín MALINA
- odmena za nového kolegu
- zvýhodnená cena nápojov z kávomatov na prevádzkach vo výške 10 centov
- možnosť výberu pracovného miesta v blízkosti bydliska
- flexibilita ohľadom pracovného času
- kompletné zaškolenie
- osobný a prívetivý prístup zo strany vedenia a manažérov predajní
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť školení a odborného vzdelávania
- perspektíva kariérneho rastu
- stabilná práca v modernej, rozvíjajúcej sa spoločnosti

Bratislava - Staré mesto, Autobusová stanica a okolie, Ružinov - Záhradnícka, Rezedova, Jégeho, Kvačalova, Rača - Urban Residence, Nové mesto, Petržalka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

maloobchod - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

od 18 rokov, bezúhonnosť, anglický jazyk výhodou

Sme sieť 21 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní, profesionálny prístup k zákazníkom. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3862729  Megjelentetés dátuma: 9.3.2020  Alapbér (bruttó): 4,5 EUR/hod.