Manažer predajní s čerstvými potravinami

Potraviny MALINA

Miesto práce
Kvačalova 10, 820 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stante sa clenom nasho timu! Preberiete zodpovednost za vybrane predajne, budete riadit mensi tim predavacov na predajniach. Budete zodpovedat za: trzby, odpisy, obrat zverenych predajni, planovat zmeny predajcov, objednavat tovar, skolit predavacov, kontrolovat dodržiavania štandardov na predajni, zodpovedať za aktívny predaj, komunikáciu so zákazníkom.

prispevok na benzin, stravne listky, osobny pristup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť a zmysel pre poriadok
- časová flexibilita
- schopnosť viesť, motivovať a couchovať ľudí
- orientácia na výsledky
-orientácia na prevádzkovú dokonalosť
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť

Staňte sa členom rozrastajúcej sa rodiny potravín Malina! Sme sieť moderných útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2771340  Megjelentetés dátuma: 18.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou