Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Kuchár v POsushiME - moderná Ázia

POsushiME s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova 12, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacOd začiatku pandémie sme neboli zatvorení ani jeden deň a neprepustili sme žiadneho zamestnanca. Motivačné príplatky, osobné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v príjemnom prostredí novej prevádzky, nového konceptu sushi baru POsushiME, ktorá sa zameriava na kvalitné, zdravé a chutné sushi obedy, a modernú ázijskú kuchyňu.
Príprava, varenie a dokončovanie :

šalátov
studených a teplých predjedál
polievok
hlavných jedál
omáčok
rezancov
Moderná zmiešaná Ázijská kuchyňa - minutkové pokrmy
Teplá kuchyňa
Studená kuchyňa
spracovanie rýb
tepelná úprava mäsa
varenie
Dodržiavanie hygienických a technologických postupov
dodržiavanie stanovených receptúr
Podieľanie sa na tvorbe jedálneho lístka a kalkulácií
Dodržiavanie platných legislatívnych nariadení a HACCP
Riadna evidencia a označovanie potravín a ich správne uskladnenie
Dbanie na skladové hospodárstvo

Stabilné dlhdobé zamestnanie
Osobné ohodnotenie na základe zásluh
Interné aj externé školenia
Kariérny rast
Platový rast

Informácie o výberovom konaní

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu aj s fotkou.
Vhodných uchádzačov budeme ihneď informovať o termíne osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti s ázijskou kuchyňou sú výhodou, avšak nie podmienkou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax na pozícii v prevádzke so zameraním na Áziu je výhodou, avšak uchádzačom bez tejto praxe odovzdáme potrebné vedomosti a prejdú kompletným školiacim procesom
- Zodpovednosť
- pracovitosť
- lojálnosť
- Chuť a záujem učiť sa nové veci a trendy v gastronómii
- Vzťah ku gastronómii a jedlu
- Záujem zlepšovať sa a napredovať
- distingvované vystupovanie, slušná komunikácia
- Férový, čestný a korektný prístup
- Spolupráca v kolektíve, vzájomná pomoc, profesionalita, asertivita

POsushiME je úplne nový koncept bistra / sushi baru, ktorý sa zameriava na kvalitu, čerstvosť , zdravé jedlá, rýchle a cenovo dostupné pokrmy. Moderná Ázijská kuchyňa / Sushi bar ponúka zákazníkom proklienstský prístup, profesionalitu, pestrosť a rozmanitosť priamo v reštaurácii, formou vlastnej donáškovej služby či v cateringovej sfére. Celý koncept je v duchu EKO FRIENDLY !
ID: 3883552  Megjelentetés dátuma: 16.8.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac