Špecialista Service Desk

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Informácie o pracovnej ponuke
Do nášho skvelého IT tímu hľadáme nového kolegu.
Ak dokážete vyriešiť takmer každý problém pri nefungujúcom PC s úsmevom v hlase a svojimi znalosťami radi pomôžete aj menej zdatným IT kolegom, tak hľadáme práve Vás.
Vašou hlavnou pracovnou náplňou by bolo:

  • príjem, evidencia a riešenie problémov a požiadaviek užívateľov IT zariadení (PC, NB, SmartPhone, tlačiarne, skenery, a pod. ...),
  • kompletná inštalácia PC a NB, inštalácia software a aplikácií,
  • monitoring prevádzky,
  • správa systémových a aplikačných užívateľských účtov,
  • operatívna evidencia IT zariadení, softvéru, licencií a zásahov,
  • účasť na projektoch v rámci IT infraštruktúry

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce: Bratislava, Dvořákovo nábrežie 4
  • Termín nástupu: dohodou

Hľadáme práve Vás ak máte:
  • skúsenosti s poskytovaním IT podpory
  • znalosť ITIL a procesného riadenia výhodou
  • práca s MS Word, Excel, Access, Project, Visio
  • znalosť operačných systémov a prostredia Microsoft

Čo ponúkame my:
Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užijete more zamestnaneckých výhod.

Navyše, v systéme odmeňovania Cafeteria si ich môžete vyskladať podľa seba.

Chcete vedieť viac? Stačí jeden klik:

Ďalšie informácie o práci
Sídlime v krásnom prostredí pri Dunaji v River Parku na Dvořákovom nábreží.
Na termíne nástupu sa určite dohodneme – aj keď pre nás ideálne čím skôr tým lepšie.
Platové podmienky od 1100EUR + variabilná zložka (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta).
Práca je plný úväzok s 3mesačnou skúšobnou dobou.

Vaša prihláška na túto pozíciu by mala obsahovať životopis /motivačný list, ale plnohodnotnou náhradou môže byť aj link na Váš LinkedIn profil, ktorý obsahuje potrebné informácie.

Budeme radi, ak sa o Vás dozvieme čo najviac. Starostlivo si prečítame každý životopis/profil. Všetkým Vám - ktorí sa prihlásite, odpovieme najneskôr do dvoch týždňov, či sme pre Vás našli zaujímavú pozíciu u nás.

Tešíme sa na Vás a skoro Vás budeme kontaktovať.

Kontakt

Poštová banka
Ivana Hubertová
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ