Business Intelligence Analytik / Developer

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu na odbore financií hľadáme šikovného kandidáta/kandidátku na pozíciu BI Analytik / Developer.

Baví Vás programovanie a tvorba reportov? Radi premietate dáta do štrukturovaných výstupov? Fascinuje Vás prepojenie jednotlivých finančných procesov a ich dopady?
Ak máte analytické schopnosti, všeobecnú znalosť relačných databáz a odpovedali ste "áno", neváhajte a pošlite nám Vaše CV.

Čo bude Vašou náplňou práce?

  • Analýza dát, programovanie, tvorba reportov a dokumentácie pridelenej agendy
  • Analýza užívateľských potrieb a podpora iných zamestnancov banky v oblasti reportingu, spolupráca s ostatnými divíziami a oddeleniami
  • Správa a rozvoj prezentačnej vrstvy BI systémov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Odborné a kvalifikačné predpoklady:

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • Skúsenosť s programovaním v oblasti Business Intelligence a tvorbou reportov v MS SQL
  • Všeobecná znalosť relačných databáz
  • Požadované vzdelanie: VŠ I. stupňa technického alebo informatického zamerania, minimálne 2-ročná prax v odbore
  • PC zručnosti:
  • SQL/T-SQL– pokročilý
  • Skúsenosť s návrhom a realizáciou BI riešení (tvorba reportov v MS SQL, tvorba OLAP kociek a pod.)
  • Skúsenosť s návrhom a tvorbou ETL procesov
  • VBA, MDX, UML – výhodou

Osobnostné predpoklady

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

  • Analytické schopnosti, štrukturované myslenie
  • Samostatnosť v riešení situácií
  • Schopnosť analýzy a riešenia problémov vzťahujúcich sa k oblasti pridelenej agendy, návrh a implementácia riešení
  • Spolupráca s tímom
  • Prichádza s nápadmi a navrhuje alternatívne riešenia, ktoré smerujú k zlepšovaniu a zjednodušovaniu práce
  • Schopnosť vnímať súvislosti, určiť priority, pomenovať riziká a navrhnúť opatrenia

Poskytujeme

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • koncoročné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu.

Kontakt

Poštová banka

ODPOVEDAŤ
ID: 2831409  Megjelentetés dátuma: 29.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.