Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Junior projektový manažér - absolvent

Positive s.r.o.

Miesto práce
Škultétyho 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacNástupná mzda začína od 1 000 EUR/mesiac + odmeny/bonusy. Ak budeme s Tvojim prístupom a výsledkami spokojní, mzda Ti bude navyšovaná. Prvé prehodnotenie je možné už po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Končíš školu a hľadáš zamestnanie, v ktorom môžeš spraviť sľubnú kariéru?

Pozícia Junior projektového manažéra je najlepšou voľbou pre ľudí, ktorí:
- práve končia VŠ (nie je to však podmienka),
- majú záujem učiť sa a následne svoje poznatky zužitkovať,
- chcú pracovať v IT sektore aj bez predchádzajúcich IT znalostí,
- sú motivovaní myšlienkou vybudovania svojho profesijného a kariérneho rastu,
- vyhľadávajú situácie, kde musia samostatne uvažovať a prijímať rozhodnutia,
- majú dobré prezentačné schopnosti a obchodného ducha,
- sú sebaistí,
- sa chcú naučiť ako komunikovať s klientom,
- sú tímoví hráči, ktorí však dokážu pracovať aj samostatne.

Neváhaj a pridaj sa k nám a získaš cenné skúsenosti z projektového manažmentu, Key Account manažmentu a obchodu v oblasti softvérových riešení.

Všetko Ťa naučíme.

Pracovná náplň:
- podieľanie sa na aktívnom riadení softvérových projektov
- aktívna komunikácia s obchodnými partnermi a klientami (starostlivosť o klientov - riešenie ich požiadaviek)
- účasť na rokovaniach, vedenie obchodných stretnutí
- každodenná telefonická a osobná komunikácia s aktuálnymi obchodnými partnermi + získavanie nových klientov
- tvorba cenových ponúk
- udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s klientami
- stanovenie a dohľad nad termínmi projektov
- manažovanie času programátorov, určovanie postupu jednotlivých krokov projektu
- testovanie a odovzdanie projektu klientovi
- dohľad nad nasádzaním softvérových riešení do produkčnej verzie

- Variabilná zložka mzdy k základnej zložke v podobe odmien
- Možnosť homeofficu (po zaučení)
- 8 hodinový pracovný čas, od 9:00 do 15:00 sme k dispozícii pre kolegov a klientov a zvyšný čas je možné odpracovať podľa uváženia
- Referral bonus
Môžeš si vybrať z ponúkaných firemných benefitov, ako napríklad:
- parkovacie miesto, ak potrebuješ
- sick days
- občerstvenie na pracovisku
- 50 % príspevok na športový program Multisport
- možnosť zamestnaneckého programu zdravotnej starostlivosti VIP Union www.vipunion.sk
- školenia

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektový manažment, Obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme cieľavedomého kolegu, ktorý sa chce učiť od skúsených, ktorého láka IT prostredie a chce spojiť záľubu v IT a Projektovom manažmente.
Ideálny kandidát by mal mať výborné organizačné schopnosti, obchodného ducha a byť prirodzene komunikatívny.
Ak máš prax v spomínaných odvetviach, je to samozrejme výhodou, nie však podmienkou, naša pracovná ponuka je vhodná pre absolventa.

Skupina Positive

Positive pôsobí na trhu softvérových riešení.
Od začiatku nášho pôsobenia sa orientujeme na zákazníkov pôsobiacich vo finančnom sektore.
Riešenia spoločnosti sú určené najmä pre poisťovne, banky a finančných sprostredkovateľov.
Snaha obslúžiť potreby našich partnerov komplexne vyústila do programu softvér a služby pre finančný trh.
V súčasnosti poskytujeme pod značkou positive služby prostredníctvom holdingovej štruktúry pôsobiacej na Slovensku.
www.positive.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4335858  Megjelentetés dátuma: 23.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac