Junior redaktor pre finančný magazín Financial Report

Positive s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa baví písanie o finančných témach a máš chuť prispievať do nezávislého finančného magazínu svojimi článkami, pridaj sa k redakcii Financial Report.

Ponúkame prácu motivovanému absolventovi s finančným a ekonomickým vzdelaním.

Opis pracovnej pozície:
- Príprava a autorské spracovanie vlastných redakčných textov so zameraním na finančné spravodajstvo v sĺade s edičným plánom
- Získavanie a navrhovanie zaujímavých ekonomických tém, práca so zahraničnými zdrojmi
- Spracovanie tlačových správ, účasť na tlačových konferenciách
- Budovanie siete odborníkov na dané ekonomické témy
- Výber fotografií, v prípade potreby fotografovanie
- Natáčanie video rozhovorov
- Práca so sociálnymi sieťami
- Spolupráca so šéfredaktorom, marketingovým a obchodným zástupcom

Na pozíciu obsadzujeme dohodára prípadne brigádnika, ktorý bude honorovaný sadzou za jeden článok. Výška sadzby závisí od kvality obsahu článku.

Základné benefity:​
- Vianočné odmeny
- Športový program Multisport
- Bezodný pohár kávy, ovocie, sladkosti a občerstvenie na pracovisku
- Možnosť zamestnaneckého programu zdravotnej starostlivosti VIP Union www.vipunion.sk
- Teambuildingy a spoločné akcie, kompletne hradené spoločnosťou
- Uvoľnené pracovné prostredie v mladom kolektíve v širšom centre Bratislavy
- Podpora kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomická žurnalistika, Financie a bankovníctvo, Poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina Positive

Positive pôsobí na trhu softvérových riešení.
Od začiatku nášho pôsobenia sa orientujeme na zákazníkov pôsobiacich vo finančnom sektore.
Riešenia spoločnosti sú určené najmä pre poisťovne, banky a finančných sprostredkovateľov.
Snaha obslúžiť potreby našich partnerov komplexne vyústila do programu softvér a služby pre finančný trh.
V súčasnosti poskytujeme pod značkou positive služby prostredníctvom holdingovej štruktúry pôsobiacej na Slovensku.
www.positive.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3690792  Megjelentetés dátuma: 10.6.2019