Brigádnik v reklamnej agentúre

POS Media Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Račianska 153 - Reding tower 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš získať prax v mediálnej agentúre a podieľať sa na spracovaní výstupov z promo kampaní našich klientov? Máš voľné pondelky, utorky a stredy? Rád tvoríš kreatívne prezentácie a nerobí Ti problém pracovať s Excelom a Powerpointom?

Toto budú tvoje hlavné pracovné povinnosti:
- príprava reportov a tabuliek pre potreby oddelenia (dodanie vždy do stredy)
- príprava prezentácií a fotodokumentácií kampaní (dodanie vždy do stredy)
- administratívna podpora členov tímu
- rýchlo a efektívne realizovať ďalšie úlohy stanovené zamestnávateľom podľa aktuálnej potreby

- práca v mladom, dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve zahraničnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu a získania trvalého pracovného pomeru po skončení školy
- možnosť sebarealizácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- presnosť, zodpovednosť a samostatnosť
- dobrý tímový hráč
- spoľahlivosť a organizačné schopnosti

POS Media Group už viac ako 20 rokov ponúka široký sortiment produktov a služieb v oblasti reklamy v mieste predaja vo veľkých obchodných reťazcoch. Portfólio služieb dopĺňajú trade promotion, ochutnávky, merchandising, digitálne riešenia a komplexné poradenské služby. Sme európskym lídrom s pobočkami v siedmich európskych krajinách. V našej kancelárii máme veselý, pracovitý tím a veľmi si ceníme poctivosť, profesionalitu, inovatívne nápady a talentovaných ľudí, ktorí za tým stoja.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3357911  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,50