Zákaznícka podpora / portál Kancelarie.sk (cca 80 hodín/mes.)

PORTER, s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 3d, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
07.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
6,00 Eur /hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o existujúcich a nových zákazníkov (príprava objednávok a ponúk).
- Vybavovanie telefonátov a emailovej komunikácie s obchodnými partnermi.
- Starostlivosť o proces pridávania, upravovania, schvaľovania a aktualizácie budov.
- Príprava prieskumov trhu pre záujemcov o kancelárie a sklady.

- Príjemná pracovná atmosféra.
- Flexibilný pracovný čas.
- Zdravé občerstvenie pre zamestnancov.
- Narodeninové voľno.

Ak máš rád komunikáciu, starostlivosť o zákazníkov, prácu so systémami a chceš sa naučiť viac o realitnom trhu komerčných nehnuteľností, tak neváhaj kliknúť na www.kancelarie.sk.

Okrem CV s tvojou fotografiou nám určite napíš, koľko ponúk kancelárskych priestorov v Bratislave máme na našom portáli.

Všetko pošli na [email protected] a do predmetu e-mailu napíš **Starostlivosť o zákazníka**.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

1

- Komunikačné zručnosti.
- Zmysel pre detail.
- Schopnosť určiť si priority a riešiť problémy.
- Chuť na sebe pracovať.

Spoločnosť PORTER, s.r.o pôsobí na trhu viac ako 17 rokov v nasledovných oblastiach:
- Prekladateľské a tlmočnícke služby (www.porter.sk).
- Jazyková výučba.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3281860  Megjelentetés dátuma: 27.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6,00 Eur /hodina