Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Automechanik/ mechanik cestných motorových vozidiel

PORTAS spol. s r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy a výmeny dielov motorov, prevodoviek, diferenciálov, rozvodov spojok, brzdových systémov
- pravidelná údržba, záručné opravy a prehliadky
- diagnostikovanie prejavov vozidiel pomocou dostupných technológií
- montáž autopríslušenstva a doplnkov
- školiaci a učiaci proces, zúčastňovanie sa pravidelných školení a certifikácie u importéra
- plnenie si úloh pridelených vedúcim servisu alebo príjimacím technikom
- zodpovednosť za zverené technológie, náradie, prístroje

Práca v stabilnej spoločnosti a dobrom kolektíve
Zodpovedajúce platové ohodnotenie
Celoročné vzdelávanie a školenia
Firemné oblečenie
Zamestnanecké benefity

Prosíme záujemcov o uvedenú pracovnú pozíciu, aby k svojej žiadosti
a životopisu s fotografiou pripojili aj súhlas s evidovaním osobných údajov.
Vaše životopisy vrátane telefonického kontaktu zasielajte najneskôr do 30.04.2022 na e-mail: [email protected]
Ďakujeme Všetkým záujemcom, avšak z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len kandidátov , ktorí spĺňajú naše požiadavky a ktorých pozveme na osobný pohovor.
Vybraným uchádzačom neposkytujeme ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ukončené stredoškolské vzdelanie- vyučenie v odbore automechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené stredoškolské vzdelanie - vyučenie v odbore automechanik
Samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
Komunikatívnosť a flexibilita
Vysoké pracovné nasadenie
Vyučený v odbore aj bez praxe
Schopný samostatne plniť pridelené úlohy
Schopný pracovať s pridelenou technológiou
Nekonfliktný
Zodpovedný
Práca s PC a diagnostickými prístrojmi výhoda

Autorizovaný predaj a servis vozidiel Hyundai

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1975807  Megjelentetés dátuma: 24.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac