Vedúci oddelenia plánovania automatizovaných liniek

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Horna Streda, Horná Streda
Termín nástupu
dohodou
2 100 EUR/mesiac+ variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinácia a riadenie projektov od fázy vývoja až po odovzdanie automatizovaných liniek na výrobu častí karosérií automobilov
  • vytváranie termínových plánov, plánovanie kapacít
  • riadenie technických jednaní so zákazníkom
  • komunikácia s oddeleniami mechanickej konštrukcie, simulácie a automatizácie
  • koordinácia a zodpovednosť za tím
  • podpora oddelenia výstavby vo fáze zameriavania produktu až po SOP kompletnej zváracej linky, zariadenia
  • komunikácia s finálnym zákazníkom v rámci témy a prostredia Tecnomatix Process Designer
  • Kompletná starostlivosť o digitalizáciu v rámci programu Tecnomatix Process Designer – založenie projektu , vytvorenie projektovej štruktúry, importovanie dát od finálneho zákazníka , tvorba layout-u zariadenia, spracovávanie dát , aktualizovanie dát, príprava dát pre jednotlivé fázy exportov finálnemu zákazníkovi
  • Návrh , detailné digitálne plánovanie a definícia jednotlivých komponentov v layoute (roboty , nástroje , zariadenia , bezpečnostné prvky atď.)
  • Kompletná príprava, tvorba a generovanie listín komponentov tzv. Mengengerüst
  • Pracovná pozícia vyžaduje občasné cestovanie do zahraničia (Nemecko)

Kompetencie
  • znalosti automatizovaných výrobných procesov v automobilovom priemysle
  • skúsenosti s kooperáciou s externými firmami z tejto oblasti
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie výhodou
  • plánovanie výrobných liniek karosérií v systéme Tecnomatix Process Designer

  • tvorivá práca v novovznikajúcom oddelení pre vývoj automatizovaných liniek so silným nemeckým zázemím
  • získavanie zaujímavých odborných skúseností pri vzniku nového oddelenia
  • kariérny rast
  • motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od pracovných skúsenosti. Výška mzdy závisí od odpracovaných rokov v danom odbore.
  • kvartálne ohodnotenie nad rámec základnej mzdy
  • 13. mzda
  • flexibilný pracovný čas
  • jazykové kurzy
  • bohatý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
  • životopis bez fotografie
  • súhlas so spracovaním osobných údajov

Prílohy o štúdiu, projektoch, fotografie a podobné dokumenty, ktoré obsahujú osobné údaje a citlivé informácie o projektoch iných firiem, ktoré nie sú potrebné k uskutočneniu výberového konania prosíme neposielať. Všetky osobné údaje a citlivé dokumenty tretích strán budú vymazané.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Mechatronika, Priemyselná automatizácia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • technické myslenie
  • samostatnosť
  • dôslednosť
  • Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook
  • znalosť nemeckého jazyka
  • znalosť anglického jazyka – výhodou
  • zmysel pre zodpovednosť
  • analytické schopnosti
  • schopnosť pracovať v tíme, schopnosť viesť tím
  • dodržiavanie termínov
  • flexibilita

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4113495  Megjelentetés dátuma: 30.9.2021  Alapbér (bruttó): 2 100 EUR/mesiac