Praktikant / praktikantka na oddelení zabezpečenia kvality automatizovaných liniek

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Horná Streda
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
4,5 EUR/hod.- finálna výška odmeny závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava produktov na meranie rozmerových odchýlok
  • tvorba meracích protokolov, analýza rozmerových odchýlok a príčin ich vzniku
  • spolupodieľanie sa na metalografických skúškach spojov
  • vytváranie hodnotiacich správ audit a vyhodnocovanie auditov
  • vykonávanie vizuálnej kontroly karosárskych dielov a hodnotenie kvality
  • tvorba prezentácií, pracovných postupov, starostlivosť o dokumentáciu oddelenia zabezpečenia kvality
  • zabezpečenie plynulého chodu oddelenia (administratívna práca)

  • tvorivá práca s modernými technológiami na oddelení zabezpečenia kvality
  • získavanie odborných a personálnych skúseností v automobilovom priemysle v oblasti zabezpečenia kvality
  • možnosť vypracovania diplomovej práce pod odborným vedením
  • možnosť získania zamestnania po ukončení štúdia
  • flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
  • životopis bez fotografie
  • súhlas so spracovaním osobných údajov

Prílohy o štúdiu, projektoch, fotografie a podobné dokumenty, ktoré obsahujú osobné údaje a citlivé informácie o projektoch iných firiem, ktoré nie sú potrebné k uskutočneniu výberového konania prosíme neposielať. Všetky osobné údaje a citlivé dokumenty tretích strán budú vymazané.

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, automotive, procesné inžinierstvo, kvalita výr. procesov, materiálové inžinierstvo, zváranie a spájanie materiálov, priemyselné manažérstvo a pod.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Odborné nároky na uchádzača:
  • znalosť automatizovaných výrobných procesov v automotive je výhodou
  • znalosť prípravy vzoriek pre metalografické skúšky je výhodou
  • znalosť práce so streomikroskopom je výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • ochota a chuť sa vzdelávať
  • znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1 a vyššie
  • práca v tíme a aj celkom samostatne
  • znalosť anglického jazyka – výhodou
  • technické myslenie a samostatnosť
  • analytické schopnosti / myslenie
  • dôslednosť a iniciatívny prístup
  • študent 3., príp. 4. ročníka VŠ
  • zmysel pre zodpovednosť
  • flexibilita

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3979369  Megjelentetés dátuma: 27.5.2022  Alapbér (bruttó): 4,5 EUR/hod.